به همت گروه مجلات شاهد:

اپلیکیشن شاهد کودک بر روی کافه بازار قرارگرفت

اپلیکیشن شاهد کودک بر روی کافه بازار قرارگرفت

به گزارش سراج24، اپلیکیشن شاهد کودک به همت گروه مجلات شاهد تولیدشده و به‌تازگی بر روی کافه بازار قرارگرفته است. معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام این خبر اظهار داشت: «شاهد کودک» از مجلات قدیمی و پرطرفدار گروه مجلات شاهد همواره با محتوای تخصصی ادبیات کودک همچون داستان شعر و سرگرمی سال‌ها میهمان کودکان ایرانی بوده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاویانی راد افزود: گروه مجلات شاهد به‌تازگی اپلیکیشن شاهد کودک را در بزرگ‌ترین فروشگاه نرم‌افزاری ایرانی قرار داده و آماده بهره‌برداری نموده است و هم‌اکنون اپلیکیشن شاهد کودک و تازه‌ترین شماره این ماهنامه از کافه بازار قابل دانلود و دریافت است.

وی افزود: در این اپلیکیشن امکانی فراهم‌شده است تا علاقه‌مندان بتوانند آثار خود را از قبیل تصاویر، فیلم و صدا را به شاهد کودک ارسال کنند تا قبل از بررسی در ماهنامه و اپلیکیشن منتشر گردد همچنین مخاطبان شاهد کودک می توانند آثار مکتوب خود را از قبیل نقاشی، شعر، داستان از طریق لینک «خبرنگار کوچولو» در اپلیکیشن شاهد کودک ارسال نمایند.

 

اپلیکیشن شاهد کودک روی کافه بازار قرار گرفت

 

گفتنی است علاقه‌مندان برای دربافت این اپلیکیشن در کافه بازار (اینجا) وارد شوند و جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ماهنامه شاهد کودک و این اپلیکیشن می‌توانند با شماره تلفن 88835108 تحریریه شاهد کودک سامانه شاهد الکترونیک به نشانی www.mag.navideshahed.com و پست الکترونیکی shahedekoodak@gmail.com تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بسته ویژه بازی‌ها و نرم افزار‌های نوروزی

بستۀ پیشنهادی اپ و بازی ویژه نوروز 99

ماراتن تولید اپلیکیشن

0 نظر

ارسال نظر

capcha