در هیئت بانوان حریم حوراء یزد؛

نگاهی نو به زندگی از زبان دکتر فرهنگ

نگاهی نو به زندگی از زبان دکتر فرهنگ

به گزارش سراج24، دهقان پور مسئول هیئت بانوان حریم حوراء یزد گفت: همان طور که پیش از این هم مطرح شد هیئت حریم حوراء در کنار برنامه های مذهبی با مشورتی که با کارشناسان حوزه خانواده داشته است تصمیم به برگزاری برنامه ها و کارگاه های مختلف در حوزه خانواده گرفته است.

دهقانپور ادامه داد: در طول این مدت فعالیت همایش هایی با حضور اساتید کشوری در خصوص مباحث خانواده برگزار کرده است و تا کنون دکتر حبشی و دکتر فرهنگ مهمان این هیئت بوده اند که مورد استقبال بانوان نیز قرار گرفته است.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: در همین راستا نشست دیگری به مناسبت جشن ولادت پیامبر مهربانی ها و هفته وحدت با عنوان «نگاهی نو به زندگی» عصر فردا برگزار می گردد.

مسئول هیئت بانوان حریم حوراء یزد اضافه کرد: این نشست که به صورت رایگان برگزار می شود با حضور دکتر شاهین فرهنگ همراه است و مراسم قرعه کشی کمک هزینه کربلای معلی و مولودی خوانی نیز از دیگر بخش های این برنامه است.

وی خاطر نشان کرد: جلسه ی فوق عصر فردا یکشنبه 19 آبان ماه از ساعت ۱۷:۱۵ همراه با نماز مغرب و عشاء در حسینیهثارالله واقع در بلوار شهید پاکنژاد برگزار و علاقه مندان جهت ثبت نام حضور در برنامه باید نام و نام خانوادگی خود را به شماره ۵۰۰۰۵۱۵۹۰۰۰۰۱۲ پیامک کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نماهنگ| زندگی ادامه داره

سفیر آفتاب به لشکر عشق رسید/ ایستگاه انقلاب 9

همایش الگوی هیأت‌های مذهبی در ارتقای معنویت، اخلاق و سبک‌زندگی اسلامی-ایرانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha