در بخش های فیلم، گزارش خبری، عکس و داستان کوتاه در فارس برگزار می شود؛

قاصدک// جشنواره ترویج و گسترش کارآفرینی در بستر هنر و اندیشه خلاقانه

قاصدک// جشنواره ترویج و گسترش کارآفرینی در بستر هنر و اندیشه خلاقانه

به گزارش سراج24، سید اسماعیل سجادی مسئول عملیات ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان فارس به گفت: قاصدک، جشنواره ای برای ترویج و گسترش کارآفرینی در بستر هنر و اندیشه خلاقانه کسانی است که دغدغه های خودرا در قالب های متنوع هنری خلق کرده اند.

وی بیان داشت: در واقع قاب جشنواره قاصدک با هدف ارج نهادن به این هنرمندان، ترویج مفاهیم کارآفرینی و برجسته سازی الگوهای موفق در حوزه کسب و کار، میزبان این آثار خواهد بود؛ با این امید که پیوند هرچه بیشتر هنرمندان و کارآفرینان زمینه خلق آثاری برجسته در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری و شکوفایی هر چه بیشتر اقتصاد کشورمان را به دنبال داشته باشد.

این فعال فرهنگی ادامه داد: از این رو نخستین جشنواره ی منطقه ای کارآفرینی و مهارت قاصدک در بخش های فیلم، گزارش خبری، عکس و داستان کوتاه با حضور استان های فارس، بوشهر، خوزستان، هرمزگان و کهگیلویه و بویر احمد برگزار می شود.

سجادی تصریح کرد: جوان، میدان دار عرصه ی کارآفرینی و تولید، کارآفرینی و خانواده پویا، قاچاق کالا و تولید داخلی،اقتصاد دانش بنیان، رسانه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، کسب وکار های نوین، نقش اقتصاد مقاومتی در وحدت و انسجام اسلامی
، ارتباط دانشگاه کارآفرین با بخش های تولید و نقش آن بالندگی کشور، نقش تولید در افزایش نشاط اجتماعی، اشتغال و سلامت جسمی و روانی، مهارت آموزی، اشتغال پایدار و کارآفرینی، کسب وکارهای فراموش شده، کارآفرینی فرهنگی، هنری، ورزشی و رسانه ای و موانع کارآفرینی در ایران از جمله موضوعات این جشنواره است.

وی ضمن اشاره به بخش های جشنواره افزود:  فیلم های کوتاه داستانی، مستند و پویانمایی، گزارش خبری، عکس وداستان کوتاه بخش های این جشنواره است و بخش های ویژه جشنواره نیز شامل فیلم های 200 ثانیه ای ست که این بخش ویژه دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی است که بر مبنای موضوعات اعلام شده در دو بخش فیلم کوتاه داستانی و گزارش خبری مورد داوری قرار می گیرند و بخش دانشجویی که در این بخش دانشجویان رشته های مختلف میتوانند مستند هایی با موضوع استارت آپ ها و کسب وکار های دانشجویی تولید نمایند.

معاون عملیات ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان فارس خاطر نشان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار10 بهمن ماه سالجاری ست و نتایج داوری 20 بهمن ماه اعلام و جشنواره نیز 7 الی 9 اسفندماه برگزار می گردد.

این فعال فرهنگی یادآور شد: آدرس دبیرخانه جشنواره شیراز، چهارراه خیرات، خیابان خیام، کوچه 12، انتهای کوچه، بن بست سمت راست، پلاک109،کدپستی7135618576-7135618575 و علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیش تر می توانند با شماره 09178184577 تماس بگیرند و یا به سایت http://www.ghasedakfest.ir/ مراجعه کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جشنواره بین‌المللی «من غدیری‌ام» برگزار می شود

زنی برای زن؛ جای خالی الگوی زنانه در جبهه فرهنگی انقلاب

متولیان حجاب، تحلیل واحدی ندارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha