به مناسبت 9 ربیع الاول:

پویش نذر همدلی در قم/ آمادگی برای ظهور منجی

پویش نذر همدلی در قم/ آمادگی برای ظهور منجی

به گزارش سراج24، مهدی دانش آشتیانی در نشست خبری که در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار کرد: برنامه‌ای با عنوان هشتک نذر همدلی (#نذر همدلی) و برای ظهور همدل باشیم در فضای مجازی اجرا می‌شود.

وی افزود: شبکه‌های متعددی برای انتشار آثار رسانه‌ای در حال ایجاد هستیم که در این راستا با صدا و سیما و خبرگزاری‌ها رایزنی شده است که ما را یاری کنند که با همکاری خبرنگاران و اهالی رسانه امیدواریم بتوانیم برنامه‌های خوبی را برای آغاز ولایت امام عصر (عج) داشته باشیم.

مدیر هنر و رسانه مسجد مقدس جمکران گفت: نذرهای متعددی برای امام زمان(ع) میان مردم رایج است که در این راستا تصمیم گرفته شد برنامه‌ای داشته باشیم که دل امام عصر(ع) را شاد کنیم و برنامه هشتک همدلی را با هدف همدل‌تر شدن را با اطرافیانمان انتخاب کردیم.

وی افزود: این همدلی یک نذر کم خرج است و در این راستا هشت عکس نوشت شامل روایات، سخنان رهبر معظم انقلاب و نکات روانشناسی با موضوع همدلی تولید شده است و همچنین تیزر تلویزیونی انواع همدلی در صنوف مختلف تهیه شده است که کاراکترهای این تیزر تبدیل به پوسترهای شهری شده است و شهرداری فضایی بالای ۸۰۰ متر مکعب در اختیارمان گذاشته است تا اکران شهری پوستر داشته باشیم. همچنین این پوسترها در فضای مجازی نیز به صورت گسترده منتشر می‌شود. موشن گرافی. پادکست نیز با موضوع همدلی تهیه شده است.

دانش آشتیانی با اشاره به فراخوان مسابقه عکاسی قاب فیروزه‌ای گفت: در مهلتی که اعلام شده بود عکاسان قمی و شماری از عکاسان خارجی بیش از ۷۰۰ عکس به دبیرخانه ارسال کردند.

وی با اشاره به شمار عکاسانی که در این مسابقه شرکت کردند، گفت: ۸۲ عکاس آثار خود را به دبیرخانه ارسال کردند که بیشتر شرکت کنندگان را عکاسان قمی تشکیل می‌دادند که در دو نمایشگاهی که در قم و تهران برگزار می‌شود بهترین عکس‌های ارسالی به این دبیرخانه در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

مدیر هنر و رسانه مسجد مقدس جمکران از طراحی اپلیکیشن شمیم خبر داد و گفت: این برنامه که در ایام نهم ربیع بهره‌برداری می‌شود با هدف گردآوری کسانی که دل در گرو عشق حضرت مهدی دارند در فضای مجازی طراحی شده است.

دانش آشتیانی مخاطبان اصلی این اپلیکیشن را دانش آموزان عنوان کرد و گفت: دانش آموزان با دو گروه مخاطبان خانواده و مربیان در ارتباط هستند که می‌توانند به واسطه دانش آموزان در این برنامه عضو شوند.

وی با بیان اینکه مرجع دریافت جشنواره دانش‌آموزی دوست خوب من نیز اپلیکیشن شمیم است گفت: پخش زنده برنامه‌های تلویزیونی متعددی را از شب شهادت خواهیم داشت و شبکه‌های تلویزیونی برنامه‌های مسجد مقدس جمکران را پوشش می‌دهند.

مدیر هنر و رسانه مسجد مقدس جمکران گفت: لایو اینستاگرام نیز تمام برنامه‌های جمکران را پخش می‌کند و علاقمندان می‌توانند برنامه‌های جمکران را به صورت زنده از @jamkaran_ir پی گیری کنند.

دانش خاطرنشان کرد: پویش نذر همدلی را در ایام نهم ربیع شروع می‌کنیم اما تمام نمی‌شود و پویش نذر همدلی استارت آن از نهم ربیع امسال خواهد خورد و تا نهم ربیع‌الاول سال دیگر ادامه خواهد داشت و به صورت مستمر تولیدات رسانه‌ای ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آثار هنری و رسانه‌ای باید گفتمان انقلاب اسلامی را گسترش دهند

رویداد خوشنویسی «در خط محبت» برگزار می‌شود

شاخص عملکرد مسئولان مکتب امام باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha