به همت امور قرآنی تبلیغات اسلامی شهرستان کرج:

نخستین دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن در کرج برگزار شد + تصاویر

نخستین دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن در کرج برگزار شد + تصاویر

به گزارش سراج24، عبدالحسین ناصری کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی کرج با اعلام این خبر گفت: با توجه به فعالیتهای گسترده موسسات و خانه های قرآنی شهرستان در حوزه پیش دبستانی و ضرورت ایجاد نظام آموزش هماهنگ توسط سازمان در این حوزه، با اولویت سنجی بعمل آمده اولین دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن در شهر کرج برگزار شد.

ناصری افزود: فرایند ثبت نام و آزمونهای ورودی این دوره از مرداد جاری با حضور بیش از 80 مربی معرفی شده از موسسات و خانه های قرآنی انجام شد و در نهایت تعداد 41 فراگیر به عنوان پذیرفته شدگان نهایی طرح شناسایی شدند.

کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی کرج اظهار داشت: با برنامه ریزی بعمل آمده دوره مزبور در سه مرحله و ظرف یک ماه برنامه ریزی شد که مرحله اول این آموزشها، روزهای پنجشنبه و جمعه 9 و10 آبان جاری در دبیرستان صدرای ولایت کرج با حضور مدرس برجسته معرفی شده از سازمان دالقرآن الکریم در رشته روش تدریس طی دو روز کامل و بمدت 22 ساعت آموزشی برگزار شد.

مسئول برگزاری دوره تصریح کرد: طی این دو روز آموزش و بر اساس سرفصل آموزشی؛ مهارت ها و روش تدریس شعر، بازی، نقاشی، قصه و قصه گویی، نمایش خلاق و کاردستی توسط مدرس دوره آموزش داده شد و در پایان فراگیران به اجرای عملی تمامی مهارت ها بصورت نمونه با نظارت مدرس دوره پرداختند.

شایان ذکر است مرحله دوم دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن  به مباحث روانشناسی اختصاص خواهد داشت که 23 و 24 آبان با حضور مدرس اعزامی از استان قم در همین مکان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

یک مستحب فراموش‌شده در قرآن و حدیث

مصداق اتم قرآن کریم، حضرت زهرا (س) است

شهادت حاج قاسم انگیزه برای مقابله با دشمنان را تقویت کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha