به همت کارگروه مهدویت ستاد مردمی جبهه فرهنگی قم؛

دیدار اختصاصی مبلغین مهدویت با آیت الله حکیم در نجف اشرف

دیدار اختصاصی مبلغین مهدویت با آیت الله حکیم در نجف اشرف

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمودی مسئول کارگروه مهدویت ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب در قم گفت: مبلغین تخصصی مهدویت 15 صفر و در آستانه اربعین حسینی با حضرت آیت‌الله‌العظمی حکیم در نجف اشرف دیدار کردند. 

وی بیان داشت: در ابتدا این دیدار طرح اعزام بیش از 60 کارشناس و مبلغ تخصصی مهدویت به اربعین حسینی را خدمت آیت الله حکیم عرضه کردیم.

محمودی  تبیین و نشر معارف  مهدویت و پاسخگویی به سوالات و شبهات مهدویت و مقابله با مدعیان دروغین مهدویت را از جمله اهداف این طرح عنوان و تصریح کرد: در ادامه ی دیدار این مرجع عالیقدر شیعه، ضمن قدردانی از حضور تبلیغی کارشناسان تخصصی مهدویت در اربعین حسینی، بیان پیوند عمیق مهدویت و اربعین را امری ضروری اعلام کردند.

این فعال فرهنگی افزود: معظم له در ادامه خطاب به مبلغین فرمودند: بیشتر از استدلال جهت اثبات وجود امام زمان علیه السلام، مردم را به  معرفت افزایی و انس و ارتباط معنوی بیشتر با امام غایب، هدایت و ارشاد کنید.

محمودی خاطر نشان کرد: در انتهای جلسه ایشان در پاسخ به سوال یکی از مبلغین نسبت به چگونگی مواجهه و مقابله با فرق انحرافی و مدعیان دروغین مهدویت از جمله احمد اسماعیل - صرخی حسنی و... فرمودند اگر مباحث مهدویت بطور استدلالی و منطقی تبیین گردد، دیگر مجالی برای جاهلان و فرصت طلبان باقی نمی ماند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حجت‌الاسلام قمی: دیدار شخص اول کشور با اهالی شعر و ادب در دنیا بی‌نظیر است

این پویش به مثابه محاسبه و حدیث نفس است

آخرین فیلم حاتمی کیا چگونه از سینماها خارج شد/ ایستگاه انقلاب 14

0 نظر

ارسال نظر

capcha