به مناسبت اربعین حسینی انجام شد؛

خدمت رسانی ۳۰ خادم در موکب مردمی شهید باکری بازرگان

خدمت رسانی ۳۰ خادم در موکب مردمی شهید باکری بازرگان

به گزارش سراج24، به همت موکب مردمی شهید باکری مرز بازرگان آذربایجان غربی و با مشارکت بنیاد مستضعفان بیش از ۱۰هزار بطری آب معدنی در ایام اربعین حسینی (ع) بین مسافران و زوار غیرایرانی ترکیه‌ای اربعین  و نیز مردم ماکو در پایانه مرزی بازرگان و چند نقطه در بازرگان، ماکو و در مسیر تردد زائران و عزاداران حسینی توزیع شد.

رضا موذن مدیر اجرایی موکب مردمی شهید باکری مرز بازرگان آذربایجان غربی اظهار داشت: در مدت زمان برپایی موکب مردمی شهید باکری بیش از ۱۲۰۰ نفر از زائران ترکیه‌ای اربعین حسینی از ۱۲ مهرماه تا ۲۲ مهرماه از ترکیه وارد جمهوری اسلامی ایران شدند که مورد استقبال خدمت رسانی خادمین موکب مردمی شهید باکری قرار گرفتند.

وی ضمن اشاره به پایان مرحله استقبال گفت: در بخش استقبال از زوار خارجی در مرز بازرگان این موکب که به صورت ۲۴ ساعته با حضور ۳۰ نفر خادم فعال بود بسته‌ی فرهنگی در جهت هدیه به زوار شامل چفیه، عطر، سربند، کتابچه دعا، برچسب ژلاتینی موبایل، نقشه مسیر و جانماز به همراه مهر تربت و محتوا در مورد جهان اسلام، مظلومیت یمن و کشمیر تهیه شده بود که همراه با پذیرایی و اطعام زائران به آنان اهدا می‌شد.

موذن در پایان خاطرنشان کرد: بسته‌ی ویژه مدیران کاروان‌ها شامل اقلام محتوایی و کتاب و پرچم و بسته‌ی ویژه رانندگان نیز شامل اقلام تبلیغی خودرو در اختیار مدیران و رانندگان کاروان‌ها قرار گرفت.

مردم ماکومردم ماکومردم ماکومردم ماکومردم ماکومردم ماکومردم ماکو

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برترین‌های سوگواره هنری «اربعین» معرفی شدند

ترکیب شعر و نغمه‌ها در آثار محمدرضا طاهری یک اثر هنری است

محبان حضرت زهرا(س) همپای اربعین شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha