با حمایت حوزه هنری البرز:

حضور نمایش «مزه دروغ تلخه» در جشنواره کودک و نوجوان همدان

حضور نمایش «مزه دروغ تلخه» در جشنواره کودک و نوجوان همدان

به گزارش سراج24، با حمایت حوزه هنری البرز، نمایش «مزه دروغ تلخه» به کارگردانی سمیرا یزدان‌پژو به جشنواره کودک و نوجوان همدان می‌رود. ایمان اردی‌زاده مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: نمایش «مزه دروغ تلخه» به کارگردانی سمیرا یزدان‌پژو از تولیدات واحد نمایش حوزه هنری البرز آبان ماه سال جاری به جشنواره کودک و نوجوان همدان می‌رود.

اردی زاده افزود: نمایش «مزه دروغ تلخه» اثری است که به صورت تلفیقی از نمایش عروسکی تیبل تاپ و دو بعدی و نیز تن‌پوش کار شده است که کارگردان خوش ذوق این اثر سمیرا دانش پژو متن بهرام جلالی‌پور را به صورت جذاب و اثرگزار برای گروه سنی خردسال تولید کرده است.

سمیرا یزدان‌پژو (کارگردان، عروسک‌گردان، طراح صحنه)،‌ امیرحسین انصافی (ترانه‌سرا و آهنگ‌ساز)،‌ نگار شاه‌علی (دستیار کارگردان)، محمدرضا شاملوفرد (طراح نور)، عاطفه بحرالعلوم‌طباطبایی، ریحانه باغبادی و سامان فرشیدنیا (بازی‌دهندگان عروسک‌ها)، علیرضا حسین‌پور، نگار شاه‌علی، زهرا شیخ‌الحکمایی و سمیرا یزدان‌پژو (ساخت دکور) از عوامل اجرایی این نمایش می‌باشند. گفتنی است سمیرا یزدان‌پژو، علی محمدی و تینا توکلی ساخت عروسک‌های «مزه دروغ تلخه» را بر عهده داشتند.

شایان ذکر است سمیرا یزدان‌پژو کارگردان این اثر از فعالان و عضو ثابت شورای هم اندیشی کودک و نوجوان هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز است که نمایش «مزه دروغ تلخه» را برای بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به دبیری مجید قناد با شعار «کودک، طبیعت، تئاتر» آبان ماه سال جاری در همدان به روی صحنه می‌برد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

شنیدن یک روایت نمایشی از زندگی شهید حججی

روایتی از زندگی امام موسی صدر روی صحنه تئاتر

تمدید مهلت ارسال فیلم برای شرکت در همایش سراسری تئاتر آپارتمانی «تئاترمان»

0 نظر

ارسال نظر

capcha