با حمایت حوزه هنری البرز:

حضور نمایش «مزه دروغ تلخه» در جشنواره کودک و نوجوان همدان

حضور نمایش «مزه دروغ تلخه» در جشنواره کودک و نوجوان همدان

به گزارش سراج24، با حمایت حوزه هنری البرز، نمایش «مزه دروغ تلخه» به کارگردانی سمیرا یزدان‌پژو به جشنواره کودک و نوجوان همدان می‌رود. ایمان اردی‌زاده مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: نمایش «مزه دروغ تلخه» به کارگردانی سمیرا یزدان‌پژو از تولیدات واحد نمایش حوزه هنری البرز آبان ماه سال جاری به جشنواره کودک و نوجوان همدان می‌رود.

اردی زاده افزود: نمایش «مزه دروغ تلخه» اثری است که به صورت تلفیقی از نمایش عروسکی تیبل تاپ و دو بعدی و نیز تن‌پوش کار شده است که کارگردان خوش ذوق این اثر سمیرا دانش پژو متن بهرام جلالی‌پور را به صورت جذاب و اثرگزار برای گروه سنی خردسال تولید کرده است.

سمیرا یزدان‌پژو (کارگردان، عروسک‌گردان، طراح صحنه)،‌ امیرحسین انصافی (ترانه‌سرا و آهنگ‌ساز)،‌ نگار شاه‌علی (دستیار کارگردان)، محمدرضا شاملوفرد (طراح نور)، عاطفه بحرالعلوم‌طباطبایی، ریحانه باغبادی و سامان فرشیدنیا (بازی‌دهندگان عروسک‌ها)، علیرضا حسین‌پور، نگار شاه‌علی، زهرا شیخ‌الحکمایی و سمیرا یزدان‌پژو (ساخت دکور) از عوامل اجرایی این نمایش می‌باشند. گفتنی است سمیرا یزدان‌پژو، علی محمدی و تینا توکلی ساخت عروسک‌های «مزه دروغ تلخه» را بر عهده داشتند.

شایان ذکر است سمیرا یزدان‌پژو کارگردان این اثر از فعالان و عضو ثابت شورای هم اندیشی کودک و نوجوان هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز است که نمایش «مزه دروغ تلخه» را برای بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به دبیری مجید قناد با شعار «کودک، طبیعت، تئاتر» آبان ماه سال جاری در همدان به روی صحنه می‌برد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی ضدخانواده در سینمای نمایش خانگی

نهضت ترجمه، نمایشگاه آثار ترجمه شده انتشارات سوره مهر و حوزه هنری

مادر آسمانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha