به همت ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان گلستان؛

خدمت رسانی به جاماندگان اربعین حسینی در گرگان + تصاویر

خدمت رسانی به جاماندگان اربعین حسینی در گرگان + تصاویر

به گزارش سراج24، هادی عرب عضو ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گلستان گفت: همزمان با ایام اربعین حسینی با همکاری ستاد مردمی اربعین استان تصمیم گرفته شد تمام اقدامات لازم با استقرار «موکب جاماندگان اربعین» جهت پذیرایی شایسته از جاماندگان اربعین حسینی انجام گیرد.

وی بیان داشت: این موکب با مشارکت های مردمی در سه بخش خدماتی، فرهنگی و پذیرائی با برپایی ده غرفه از ۲۰ مهرماه به مدت  ۸شب  جهت خدمت رسانی به عزاداران حسینی برپا بود.

عرب تصریح کرد: پذیرایی از دوستداران اباعبدالله، برپایی غرفه سراج جهت کشیدن نقاشی توسط کودکان، مداحی ها، برپایی غرفه رادیو و غرفه امدادی و پزشکی که به طور رایگان خدمات پزشکی را ارائه می دادند ازجمله بخش های این موکب بود.

این فعال فرهنگی ادامه داد: در غرفه مهدویت خردسالان با کمک مربیان و والدین خود به نقاشی هایی با موضوع امام زمان(عج) پرداختند که برای تشویق این کودکان جوایز ارزنده از جمله سفر مشهد در نظر گرفته شده است.

عضو ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان گلستان افزود: تصریح کرد: همزمان با روز اربعین هم جاماندگان اربعین حسینی گرگان همانند دیگر شهر های کشور از محل برپایی موکب جاماندگان اقدام به پیاده روی به سوی آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) این شهرستان نمودند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کمک ۲ میلیارد تومانی موکب‌های اربعینی به نیازمندان تا نیمه ماه رمضان

نشر ۳ کتاب الکترونیک از پژوهشگر گلستانی

ظرفیت شبکه شاد در ترویج فرهنگ نماز به کار گرفته می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha