با موضوع تبیین نقش بانوان در ترویج فرهنگی رضوی؛

انتشار فراخوان نخستین سوگواره فرهنگی هنری بانوان رضوی+ پوستر

انتشار فراخوان نخستین سوگواره فرهنگی هنری بانوان رضوی+ پوستر

به گزارش سراج24، نخستین سوگواره فرهنگی هنری بانوان رضوی با موضوع تبیین نقش بانوان در ترویج فرهنگی رضوی از سوی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی طراحی  و به میزبانی باغ اردوگاه خاتون اجرا می‌شود. 

این سوگواره در سه بخش ادبی، هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی برگزار و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب‌های شعر، نویسندگی داستان‌نویسی، قصه‌گویی، خاطره‌نویسی، نقاشی، خوش‌نویسی، طراحی پوستر، عکاسی، تابلو فرش، نمایش‌نامه‌نویسی، فیلم‌نامه‌نویسی، فیلم کوتاه و داستان ارائه دهند.

بانوان فرهیخته و هنرمند می‌توانند ضمن تماس با شماره تلفن 37600031 و ثبت‌نام و آثار خود را با ذکر مشخصات فردی در قالب یک فایل word و یا pdf تا سوم آبان ماه به دبیرخانه این سوگواره به آدرس مشهد تقاطع بلوار خیام و بلوار توس باغ اردوگاه خاتون و یا از طریق banovan-aqr.ir و Khatoon.razavi8@gmail.com ارسال کنند.

سوگواره فرهنگی هنری بانوان رضوی در قالب نمایشگاه برپا می‌شود و شرکت در آن فقط ویژه بانوانی است که پیش از این، آثارشان را در جشنواره‌ها شرکت داده و برگزیده شده باشد.

همچنین آثار ارائه شده به این سوگواره باید از لحاظ محتوا، قالب و پویایی از نوآوری هم برخوردار باشد و با موضوع فراخوان که سیره حضرت رضا‌(علیه‌السلام) می‌باشد ارتباط مستقیم داشته باشد.

حداکثر آثار ارائه شده به سوگواره فرهنگی هنری بانوان رضوی از هر متقاضی سه اثر می‌باشد و مهلت ثبت‌نام و تکمیل فرم این فراخوان ملی یکم و مهلت ارسال آثار سوم آبان ماه سال جاری است.

یاد‌آوری می‌شود‌؛ آثار ارسال شده به سوگواره فرهنگی هنری بانوان رضوی در قالب نمایشگاه از تاریخ ششم تا شانزدهم آبان ماه در محل باغ اردوگاه خاتون در معرض دید عموم قرار گرفته و به برگزیدگان این سوگواره جوایز نفیس اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

این پویش به مثابه محاسبه و حدیث نفس است

آخرین فیلم حاتمی کیا چگونه از سینماها خارج شد/ ایستگاه انقلاب 14

گروه سرودی که کرونایی شد/ ایستگاه انقلاب 13 + پشت صحنه

0 نظر

ارسال نظر

capcha