به همت مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران؛

مشاهده تقابل فقر و غنا در یک اردوی دانشجویی +پوستر

مشاهده تقابل فقر و غنا در یک اردوی دانشجویی +پوستر

به گزارش سراج24، ویژه‌برنامه اردوی جامعه‌بینی با عنوان «از باستی هیلز تا دروازه غار» به همت مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران روز پنجشنبه ۱۸ مهرماه برگزار خواهد شد. در این برنامه قرار است حجت‌الاسلام سیدسعید لواسانی امام جمعه شهرستان لواسان، محمدصادق شهبازی دبیر اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی و حجت‌الاسلام مجتبی نامخواه پژوهشگر حوزه علمیه قم، دانشجویان را همراهی کرده و در جمع آنها به سخنرانی بپردازند.

متین فارابی عضو شورای مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران در گفت‌وگویی ضمن اشاره به اینکه هدف از برگزاری این اردو، مشاهده تقابل فقر و غنا در منطقه باستی هیلز و دروازه غار است، تصریح کرد: طبق برنامه قرار است در بخش نخست این اردو، از ساخت و ساز‌های باستی هیلز و به ویژه ویلای شبنم نعمت‌زاده و داماد علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی بازدید شود و در بخش دیگر از این بازدید، روند ساخت و ساز‌های منطقه باستی هیلز با حضور حجت‌الاسلام لواسانی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

فارابی ادامه داد: بخش دوم اردو در دروازه غار که نماد محرومیت در تهران است برگزار می‌شود، همچنین فعالیت‌هایی هم در این محله به همت گروه‌های جهادی انجام شده که از این اقدامات نیز بازدید خواهد شد.

گفتنی است؛ دانشجویان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس @ut_edalatkhahi_admin مراجعه یا با شماره ۰۹۱۵۵۰۱۶۶۷۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آماده سازی جامعه برای ظهور از وظایف نیروهای انقلابی است

نهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت

برپایی موکب فرهنگی در طرح طریق النجاة

0 نظر

ارسال نظر

capcha