اصفهان، میزبان یادواره ملی شهید عبدالرسول زرین

اصفهان، میزبان یادواره ملی شهید عبدالرسول زرین

به گزارش سراج24، سرهنگ پاسدار علی پیمان صفت اظهار کرد: یادواره ملی سردار رشید اسلام شهید عبدالحسین زرین و یک هزار و 200 شهید ورزشکار اصفهان در اول آبان ماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

معاون تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان (عج) تصریح کرد: پنج هزار شهید ورزشکار در کشور داریم که یک هزار و 200 نفر شهدای ورزشکار استان اصفهان هستند؛ این نشان دهنده جایگاه ویژه اصفهان از حیث شهدای ورزشکار است.

وی با بیان اینکه ستادی برای برگزاری یادواره شهید عبدالحسین زرین و یک هزار و 200 شهید ورزشکار اصفهان تشکیل شده است، افزود: برنامه های مختلفی برای این یادواره پیش بینی شد، برنامه اصلی در یکم آبان ماه و در سالن کوثر ارتش با سخنران سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی برگزار خواهد شد.

پیمان صفت عنوان کرد: در این مراسم راوی دفاع مقدس حاج حسین یکتا حضور خواهند داشت و برنامه های دیگری در این مراسم اجرا خواهد شد.

مسئول تربیت بدنی و ورزش سپاه صاحب الزمان (عج) خاطرنشان کرد: برنامه های مختلف جانبی در کنار این یادواره در نظر گرفته شده که یکی از مهمترین آن ها مسابقات فرهنگی ورزشی جام شهید زرین و شهدای ورزشکار است.

وی افزود: این مسابقات از روز گذشته در شش سالن و اماکن ورزشی آغاز شده و در رشته های فوتبال، والیبال، تنیس روی میز و… بین کارکنان و نظامیان نیروهای مسلح انجام گرفت.

پیمان صفت اذعان کرد: از سال 93 در استان اصفهان کمیته ای تحت عنوان تربیت بدنی نیروهای مسلح دایر شد که این کمیته در هیچ کدام از استان های دیگر نیست و سابقه ای ندارد.

وی افزود: این کمیته کانالی از طریق ورزش است که انس و مودت و وفاق جمعی نیروهای مسلح را بیشتر می کند و در این راه هم موفق بودیم.

پیمان صفت در پایان با بیان اینکه حدود 300 تا 400 نفر در این مسابقات شرکت کرده اند،  افزود: در این چند سال این کمیته کمرنگ بود و فعالیت ها آن مستمر نبود اما امسال این زمینه برای این مسابقات فراهم شد و علی رغم فرصت کم برای ثبت نام، شاهد استقبال خوب نیروهای مسلح بودیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

یادواره سردار شهید حاج میرزا محمد سلگی برگزار می‌شود

فیلم| کاروان شادی خادمین حضرت ابراهیم ابن موسی بن جعفر

نماهنگ| داغ نهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha