با حضور اساتید مطرح کشوری واستانی در قم:

مهارت افزایی زائرین اربعین حسینی در بازنمایی اربعین در رسانه ها

مهارت افزایی زائرین اربعین حسینی در بازنمایی اربعین در رسانه ها

به گزارش سراج24، عالمی مسئول آموزش مدرسه آیات قم گفت: پیاده روی اربعین حسینی، به عنوان بزرگترین تجمع و پیاده روی بشری، نمادی از تجلی توحید فطری به واسطه مغناطیس حسینی است.

وی اظهار داشت: در دوره آموزشی «وبینار» که  یک روزه ویژه زائران رسانه ای اربعین برگزار می شود تکنیک‌های رسانه‌ای با هدف توانمندسازی و مهارت افزایی زائرین اربعین حسینی ارائه می گردد.

عالمی ادامه داد: در این دوره به موضوعاتی با تمرکز بر پیاده روی اربعین با حضور اساتید مطرح استانی و کشوری پرداخته می‌شود.

مسئول آموزش مدرسه آیات قم تصریح کرد: مخاطبین این دوره ضمن آشنایی با برخی از تکنیک های رسانه ای توانایی بهتری در انعکاس این حرکت عظیم بین المللی پبدا می کنند تا به ثبت، ضبط و انتشار حرفه ای تر از این حرکت در ابعاد جهانی باشند.

این فعال فرهنگی خاطر نشان کرد: به همین منظور تمامی زائرین اربعین حسینی که علاقه‌مندند تا به عنوان فعال رسانی، در صفحات و شبکه های اجتماعی روایتگر این رویداد عظیم باشند می توانند در این کارگاه یک روزه شرکت کنند.

وی اضافه کرد: این دوره به صورت رایگان پنج شنبه 11 مهرماه از ساعت 9 الی 20 برگزار می شود.

عالمی در ادامه به اساتید دوره اشاره کرد و گفت:  در طول دوره از حضور سهیل اسعد، مصطفی اسماعیلی، امیر حسامی نژاد، روح الله رفیعی، حامد حجتی و سید حمیدرضا قادری استفاده خواهیم کرد.

این فعال فرهنگی افزود: ظرفیت های بین الملل اربعین، بازنمایی اربعین در رسانه، عکاسی مستند، مستند سازی با موبایل، سوژه یابی وروایت نویسی و مدیریت سفر از جمله سرفصل های این دوره است.

مسئول آموزش مدرسه آیات قم تصریح کرد: علاقه مندان می توانند با ارسال پیام «وبینار اربعین»  به ادمین یا شماره تماس ۰۹۱۹۱۳۶۶۱۲۶ اقدام به ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اعلام نتایج ماراتن داستان تعاملی اربعین

چهارمین رویداد هنری اربعین برگزار شد/ تقدیر از برگزیدگان دوره به صورت نمادین

زمان مراسم اربعین علامه حسن زاده آملی اعلام شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha