در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب؛

پویش «هم قسم با عباس(ع) و هم‌قدم با زینب(س)»

پویش «هم قسم با عباس(ع) و هم‌قدم با زینب(س)»

به گزارش سراج24، حجت‌ الاسلام دکتر ولدان دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان قم در نشست هم‌اندیشی ائمه جمعه استان که در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد، با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با موکب‌داران عراقی اظهار کرد: بر اساس تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی، امام حسین(ع) و منطق ایشان باید به جهانیان معرفی، اندیشه تمدن نوین اسلامی در اربعین جاری و همدلی میان مذاهب و اقوام مختلف تقویت شود.

وی از دیدار رهبری با جمعی از فعالان حوزه خانواده یاد کرد و افزود: هماهنگی و هم‌افزایی فعالان حوزه خانواده بر اساس دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی در قالب یک قرارگاه و مجموعه دنبال خواهد شد.

دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی استان قم بر لزوم تکریم و احیای نقش بانوان در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: رهبری در دیدار اخیر خود با فعالان حوزه خانواده تاکید داشتند که باید به نقش بانوان در جامعه بیش از پیش توجه شود.

وی با اشاره به اجرای پویش «هم قسم با عباس(ع) و هم‌قدم با زینب(س)» در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب گفت: مجموعه‌های فعال و توانمندی در حوزه حجاب و عفاف فعالیت دارند که ساماندهی این مجموعه می‌تواند منجر به حرکت‌های منسجم ملی شود.

ولدان با بیان اینکه در قالب طرح «مهمان آدینه» مردم روستاهای بخش مرکزی در نماز جمعه قم حضور می‌یابند، گفت: تلاش می‌کنیم تا نمازگزاران روستاها به عنوان مهمان در نمازهای جمعه خارج از بخش خود نیز حضور یابند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

شبکه امامت جمعه؛ امتداد دستگاه رهبری در کشور

توصیه رهبر انقلاب برای فعالیت در حوزه حجاب

مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس از دبیر جبهه فرهنگی انقلاب تقدیر کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha