سازمان سراج منتشر کرد؛

بازی موکب‌داری "پیربابا" + لینک دانلود

بازی موکب‌داری "پیربابا" + لینک دانلود

به گزارش سراج24، بازی موکب‌داری "پیربابا" یک بازی فرهنگی دربارۀ رویداد بزرگ اربعین بوده که سعی دارد در قالب یک بازی سرگرم‌کننده و مفرح برای نسل جوان و نوجوان، پیام و مفهومی را انتقال دهد.

شخصیت اول بازی (بازیکن) یکی از شیفتگان دستگاه اباعبداالله است. وی کارش را در یک ایستگاه صلواتی در هیات محل‌شان در شهر تهران شروع می‌کند. اگرچه همیشه آرزوی رفتن به کربلا را در سر دارد ولی اعتقاد دارد اگر همه جا خدمت کند خدا و اهل بیت او را می‌بینند. البته پیربابا (مسئول ایستگاه صلواتی) با ایمان به او قول داده است که اگر بتواند تمام کارش رو خوب انجام بدهد می‌تواند در اربعین امسال در موکب این مرشد برود و به آرزویش برسد و بتواند به زائرین خدمت کند.

بازی در ۴ منزل به ترتیب تهران، شیراز، مشهد و کربلا  و در ۱۶۰ مرحله به بازار عرضه خواهد شد و بازیکن باید با راهبرد و اقدام مناسب و سرعت عمل، افرادی که برای دریافت نذری مراجعه می‌کنند را خدمت‌رسانی کند.

این بازی در ژانر راهبردی (مدیریت منابع) و کژوال برای گروه سنی بالای ۵ سال و بر روی پلتفرم اندروید تولید شده است و از طریق سایت کافه بازار و توپ مارکت بصورت رایگان قابل دانلود است.

گروه سنی: ۵ سال به بالا

پلتفورم: اندروید

دانلود مستقیم


دانلود فیلم

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سوابق شهید سردار حجازی به روایت تصویر

پوستر| دهه فجر گرامی باد

آموزش طراحی و گرافیک با موبایل

0 نظر

ارسال نظر

capcha