سازمان فضای مجازی سراج برگزار کرد؛

آغاز نخستین دوره تخصصی تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی

آغاز نخستین دوره تخصصی تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی

به گزارش سراج24، نخستین دوره تخصصی تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی به میزبانی سازمان فضای مجازی سراج با هدف تربیت و آموزش جامعه مدرسین در حوزه‌های فضای مجازی به جهت فرهنگ‌سازی و ارتقای سطح سواد در این حوزه آغاز شد و هم اکنون در حال برگزاری است.

بنابراین گزارش در این سری کارگاه‌ها که نخستین نشست خود را امروز 28 شهریور 98 آغاز کرد، سرفصل‌های متفاوتی با موضوعات مبانی سواد فضای مجازی، انقلاب اسلامی و رسانه، منظومه‌ی فکری شهید آوینی و رسانه، سلبریتی‌ها و فرهنگ شهرت، مدیریت رسانه و خانواده و... در سطح کشور با حضور اساتید برجسته در حال برگزاری است که در نهایت به تهران رسیده است.

این سلسله نشست‌ها به کوشش و همکاری سازمان فضای مجازی سراج برگزار و در آن تلاش شده تا با بالا بردن سطح سواد فضای مجازی و فرهنگ‌سازی بین اقشار مختلف جامعه به‌خصوص جوانان، جامعه را آماده‌ی مقابله‌ی با بمب‌باران‌های اطلاعاتی کند و قدرت تحلیل و تشخیص اطلاعات صحیح و غلط را به عموم مردم آموزش دهد.

گفتنی است کارگاه امروز با حضور اساتیدی چون متین‌فر، شاه قاسمی، خدابنده‌لو و فشی با موضوعات امنیت ملی و فضای مجازی، سلبریتی‌پروری در فضای مجازی و جنبه‌های مثبت و منفی این فضا و... در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی تولید محتوا در سمنان

برگزاری دوره‌های تخصصی مجازی سازمان سراج استان آذربایجان غربی

فیلم| گزارش عملکرد دوره مجازی هرم سواد رسانه در همایش دستاوردهای جبهه انقلاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha