هفت شهرستان میزبان طرح "نذر خون"

هفت شهرستان میزبان طرح «نذر خون» در اصفهان

هفت شهرستان میزبان طرح «نذر خون» در اصفهان

مجید زینلی در گفت‌و‌گو خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به اجرای طرح «نذر خون» در اصفهان اظهار کرد: مراکز اهدای خون استان از ابتدای محرم فعال و آماده خون‌گیری از مردم استان اصفهان است؛ مراکز خون‌گیری شهر اصفهان و شهرستان‌های خوانسار، کاشان، گلپایگان، خمینی‌شهر، شهرضا و نجف‌آباد ازجمله این مراکز است.

مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: یکی از مناسبت‌هایی که با استقبال مردم برای اهدا خون روبه‌رو می‌شود، ماه‌های محرم و صفر است و به‌خصوص در دهه نخست محرم و به‌ویژه روزهای تاسوعا و عاشورا با حجم انبوهی از اهداکنندگان خون مواجه می‌شویم که از اهداکنندگان عزیز می‌خواهیم اهدای خون را فقط به آن دو روز موکول نکنند و به‌صورت مستمر مراجعه کنند.

وی افزود: طرح نذر خون در ایام محرم اجراشده و در این طرح برای کنترل اشتیاق مردم و از بین نرفتن خون اهدایی، مردم می‌توانند به‌صورت ثبت‌نام در سایت سازمان انتقال خون استان یا با مراجعه حضوری به مراکز اهدای خون، تاریخ و ساعت اهدای خون را مشخص کنند.

زینلی خاطرنشان کرد: مرکز انتقال خون خواجو اصفهان در روزهای تاسوعا و عاشورا در دو شیفت صبح و بعدازظهر پذیرای اهداکنندگان اهدای پلاسما و پلاکت است؛ مشکلی در ذخیره خونی استان نداریم اما مردم نیکوکار اصفهان برای کمک به بیماران و همشهری‎های خون برای اهدای خون مراجعه کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

زاینده‌رود جاری می‌شود

ماجرای فروش پیتزا با روکش طلا در اصفهان

ماجرای فروش پیتزا با روکش طلا در اصفهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha