یحیی سکوت خود را شکست

یحیی سکوت خود را شکست

به گزارش سراج24، بالاخره پس از کشمکش‌های فراوان و حواشی بین دو تیم پرسپولیس و پدیده شهر خودرو، یحیی گل محمدی دیروز با پرواز ساعت ۱۳ از تهران به همراه سید مهدی رحمتی و داود فنایی وارد مشهد شد تا پاسخی بر شایعات چند روز اخیر باشد.

طی چند روز اخیر هواداران متعصب مشهدی و علاقه‌مندان تیم پدیده شهر خودرو از این وضعیت سردرگمی نگران و خواستار ماندن یحیی گل محمدی در پدیده شهر خودرو بودند. در این زمینه شاهد ارسال پیام‌ها و تماس‌های زیادی بودیم که از مسئولان استانی و مدیران باشگاه درخواست داشتند که هر جور شده مانع رفتن گل محمدی به پرسپولیس شوند.

چرا که همین هواداران در فصل گذشته در بیشتر بازی‌های مهم و حساس تیم شهرشان پدیده شهر خودرو را تنها نگذاشتند و در تمام سختی‌ها حمایت کاملی از نماینده لیگ برتری استان کردند. این حق آن هاست که بخواهند از آینده تیم محبوب شهرشان که به یک شخصیت فوتبالی رسیده نگران باشند.

البته بر اساس شنیده ها، دیروز ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به دیدار فرهاد حمیداوی مالک باشگاه پدیده شهرخودرو رفت تا بتواند مجوز حضور یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم را در پرسپولیس بگیرد. در این دیدار عرب خواستار این شد تا گل‌محمدی به پرسپولیس بپیوندد، اما حمیداوی همچنان روی مواضع خود ایستاد و اعلام کرد که گل محمدی سرمربی این تیم است و اجازه جدایی او را نخواهد داد.

آغاز تمرینات
نخستین جلسه تمرینی تیم شهر خودروی خراسان برای حضور در لیگ نوزدهم دیروز زیر نظر یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم آغاز شد. این تمرین با حضور بازیکنان و اعضای کادر فنی در زمین چمن منزل آباد مشهد برگزار شد. طبق برنامه ریزی‌های انجام شده از سوی یحیی گل‌محمدی، تمرینات آماده سازی این تیم طی چند مرحله برگزار خواهد شد که بر اساس آن چند بازی تدارکاتی تا پیش از شروع رقابت‌ها در نظر گرفته شده است. همچنین مدیران این باشگاه نیز در حال بررسی گزینه‌های تدارک برپایی اردوی داخلی یا خارجی هستند. کشورهایی، چون ترکیه، ارمنستان و شهرهایی، چون کیش جزو گزینه‌های پدیده هستند.

یحیی گل محمدی با یک کلاه و کفش و کیف سرخ رنگ در زمین تمرین حاضر شد، هرچند لباس تیم پدیده هم به قرمز بی ربط نیست، اما شاید رنگ کلاه و کفش یحیی بیشتر نشان از حال و هوای درونش و تمایلاتش داشته باشد، اما بعد از گل محمدی دیگر چهره مطرح حاضر در اولین تمرین پدیده برای فصل جدید، سیدمهدی رحمتی بود.

او که خرید بزرگ پدیده در بازار نقل و انتقالات بوده است امسال و در پایان لیگ هجدهم در یک انتقال پر سرو صدا از استقلال به پدیده پیوست. رحمتی نیز در اولین تمرین پدیده با لباس‌های سراسر سفید حاضر شد تا اولین جلسه تمرینی اش را با تیم پدیده شروع کند.

یحیی سکوت خود را شکست
یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین دیروز تیم پدیده شهر خودرو گفت: از این که دوباره در خدمت تیم شهر خودرو هستم، خوشحالم و باعث افتخار است که در این شهر هستم. درخواستی از طرف باشگاه پرسپولیس مطرح و صحبت‌هایی انجام شد، اما در نهایت باشگاه باید تصمیم می‌گرفت که شخص حمیداوی موافقت نکرد.

وی افزود: اگر قصه من و پرسپولیس تمام نشده بود که این جا حضور نداشتم. از امروز برای یک فصل بهتر از سال قبل شروع می‌کنیم.

گل محمدی درباره نقل و انتقالات گفت: دو سه بازیکن گرفتیم و هنوز نقل و انتقالات برای ما تمام نشده است و فکر می‌کنم دو سه بازیکن دیگر هم بخریم.

وی درباره جدایی چند بازیکن هم توضیح داد: این‌ها بازیکنان خوبی بودند که از ما جدا شدند و زحمت کشیدند، اما شک نکنید جوانان خوبی پیدا می‌کنیم. این جا فضای خوبی برای پیشرفت است و ان شاءا... بتوانیم آن‌ها را هم جذب کنیم.

در پایان سرمربی تیم شهر خودرو در پاسخ به سوالی گفت آیا او با باشگاه پرسپولیس مستقیم صحبت کرده بود یا نه، به شوخی و خنده اکتفا کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

الکساندر نوری گزینه پرسپولیسی‌ها برای جانشینی برانکو

0 نظر

ارسال نظر

capcha