رسن علاقه دارد در پرسپولیس بماند

رسن علاقه دارد در پرسپولیس بماند

به گزارش سراج24، بشار رسن، ستاره عراقی و جوان تیم فوتبال پرسپولیس تهران که از ابتدای لیگ شانزدهم به این تیم اضافه شد، چند ماه مانده به اتمام قراردادش، توافق نامه‌ای برای تمدید قرارداد ۲ ساله را با سرخ‌های پایتخت امضا کرد، اما بشار اگر باقی مانده حقوق امسال خود را دریافت نکند می‌تواند از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شود.

رسن علاقه دارد در پرسپولیس بماند، اما به خاطر مشکلات مالی این باشگاه در آستانه جدایی از جمع سرخپوشان قرار دارد و در حال حاضر نیز پیشنهاداتی از تیم‌های ترکیه‌ای و قطری به او شده و احتمال دارد پس از جدایی برانکو، او از این تیم جدا شود.

البته سپاهان هم خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن است و مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه اصفهانی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد که مذاکراتی با این بازیکن داشته است.

لازم به ذکر است، رسن ۲۲ ساله که توانایی بازی در پست‌های هافبک راست، چپ و هجومی را دارد در نیم فصل اول نقش پر رنگی در موفقیت‌های پرسپولیس داشت و در نیم فصل دوم نیز خوب بازی کرد و قرار است تا چند روز دیگر به تهران بیاید تا مذاکرات نهایی را انجام دهد و باید دید سرانجام به عقد قرارداد می‌رسد یا خیر؟

یکی از نزدیکان این بازیکن این خبر را تایید کرد.

البته اگر سرخپوشان موفق نشوند با بشار به توافق برسند، فرشاد احمدزاده را جذب خواهند کرد. او علاقه دارد به پرسپولیس بازگردد و پس از یک فصل نا امید  کننده در لهستان، امیدوارست بازهم در لیگ ایران بدرخشد.

مدیران تیم فوتبال پرسپولیس با او مذاکراتی انجام داده اند، اما قرار است با تایید سرمربی جدید، او قرارداد خود را امضا کند تا با یک رفت و برگشت بازهم پیراهن پرسپولیس را برتن کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha