عصبانیت عابدزاده از سوال درباره وضعیت پرسپولیس

عصبانیت عابدزاده از سوال درباره وضعیت پرسپولیس

به گزارش سراج24، افتتاحیه سومین سال فعالیت آکادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده، دروازه بان اسطوره‌ای فوتبال ایران از ساعت ۱۷ امروز (شنبه) در زمین شهدای درکه آغاز شد.

کودکان زیادی که بیشتر آن‌ها حدود ۵ تا ۱۲ سال سن داشتند، با حضور در این مدرسه فوتبال به یادگیری این رشته زیرنظر عابدزاده و مربیان این آکادمی فوتبال می‌پردازند.

عابدزاده پس از اتمام تمرین دقایقی در حضور والدین فوتبال آموزان درباره لزوم تغذیه درست آن‌ها صحبت کرد و در ادامه با حاضران عکس یادگاری گرفت.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس در زمان خروج از زمین و در گفتگو با رسانه‌ها درباره آغاز سومین سال فعالیت این آکادمی بیان کرد: سه سال است در این آکادمی فعالیت می‌کنیم و خوشبختانه خانواده‌های محترم با حضور در زمین از عملکرد بچه هایشان فیلم گرفته و تمرین آن‌ها را نگاه می‌کنند. اصول تکنیکی در این مدرسه به بچه‌ها آموزش داده می‌شود و امیدوارم شرایطشان در آینده خوب شود. ما هم وظیفه داریم با کادرمان شرایطی را فراهم کنیم که این بچه‌ها موفق باشند.

او درباره اینکه آیا استعداد‌های خوبی در این آکادمی حضور دارند، گفت: بازیکنانی کا در این آکادمی هستند شرایط عالی‌ای دارند، اما باید کار کنند.

وقتی یکی از خبرنگاران از عابدزاده درباره ارزیابی اش از وضعیت پرسپولیس با جدایی برانکو ایوانکوویج سوال کرد، او عصبی شده و بدون اینکه به این سوال جواب بدهد در اتومبیل خود نشست و با برخوردی عجیب مجموعه را ترک کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha