سفر سرخپوشان پایتخت به کانادا به مقصد ترکیه تغییر می کند

 سفر سرخپوشان پایتخت به کانادا به مقصد ترکیه تغییر می کند

به گزارش سراج24، تیم فوتبال پرسپولیس تهران که با کسب ۶۱ امتیاز به قهرمانی لیگ برتر رسید و موفق به ثبت هت تریک شد، در رقابت‌های جام حذفی نیز از سد داماش گیلان گذشت و همزمان به ۲ قهرمانی در لیگ و حذفی رسید که رکورد قابل توجهی است. پس از پایان بازی ها، پرسپولیسی‌ها به تعطیلات رفتند و قرار است از ۵ تیر تمرینات سرخ پوشان در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شود.

پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس و حضور در الاهلی عربستان، هنوز سرمربی جدید سرخپوشان انتخاب نشده، اما مدیران باشگاه بیان کردند که اگر سرمربی تیم نیز تا ۵ تیر مشخص نشود، تمرینات با حضور کریم باقری، مربی پرسپولیس آغاز خواهد شد.

حدود ۳ ماه قبل، پس از افتخارات پرسپولیس در ایران و آسیا، یک شرکت کانادایی با ارسال دعوت نامه رسمی به باشگاه پرسپولیس، از این تیم دعوت کرد جهت برگزاری اردویی چند روزه و چند بازی دوستانه به این کشور سفر کند که برانکو ایوانکوویچ (سرمربی سابق پرسپولیس)، مدیران پرسپولیس و شورای برون مرزی موافقت خود را نسبت به این موضوع اعلام کردند و سفر سرخپوشان پایتخت به کانادا قطعی شد و قرار بود طبق برنامه ۱۵ تیر انجام شود، اما پس از ایجاد مشکلاتی قرار شد این اردو لغو و سرخپوشان به احتمال زیاد به ترکیه می‌روند.

این شرکت قرار بود تمام هزینه‌های سفر پرسپولیس را تقبل کند و در تابستان جاری سرخپوشان به این کشور بروند، اما لغو شد و به احتمال زیاد به ترکیه می‌روند.

لازم به ذکر است، لیگ برتر از اواسط مردادماه آغاز می‌شود و پرسپولیسی‌ها تاکنون وضعیت سرمربی شان مشخص نشده و هنوز موفق به جذب بازیکنی نشدند، البته قرارداد شجاع خلیل زاده و شایان مصلح تمدید شد و ترابی هم توافق کرد تا در لیگ نوزدهم در پرسپولیس بماند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha