عرب: احتمال دارد اردوی کانادا لغو شود

عرب: احتمال دارد اردوی کانادا لغو شود

به گزارش سراج24، ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران، درباره جدایی برانکو ایوانکوویچ از سرمربیگری پرسپولیس بیان کرد: تا ساعت ۱۲ شب گذشته هم به موضوع جدایی برانکو و انتخاب سرمربی جدید فکر نمی‌کردیم و تصورمان این بود که با توجه به شواهد و قرائنی که وجود دارد، برانکو در تیم می‌ماند. هر چند ۲-۳  روز قبل، نامه‌ای به باشگاه آمده بود که درخواست شده بود تا با توافق ۲ طرف قرارداد فسخ شود، اما ما پاسخ دادیم که با توجه به شرایط موجود و خدماتی که سرمربی دادند و مربی موفق و دوست داشتنی هستند، باید در تیم بمانند و مخالف فسخ قرارداد هستیم و فکر می‌کردیم که او به تهران باز می‌گردد، زیرا مطالبات او را برای پرداخت آماده کرده بودیم.

از ۵ روز قبل پول برانکو آماده بود

او افزود: از ۵ روز قبل پول برانکو آماده بود و منتظر بودیم تا برانکو خودش یا یک نماینده را برای دریافت پول معرفی کند تا مطالباتش را بگیرد و از ۵ تیر نیز طبق برنامه کارش را آغاز کند که این اتفاق رخ نداد. البته حسابی که او (برانکو) معرفی کرده بود، یک حساب شخصی بود و با صرافی‌های مهم که در تهران صحبت کردیم، گفتند امکان ندارد و ۱۰ روز زمان می‌برد تا این اتفاق رخ دهد که از موعد مقرر می‌گذشت و به طور قانونی نمی‌توانستیم انجام دهیم.

دریافت پول به صورت نقدی برای برانکو سابقه دار است

عرب ادامه داد: دریافت پول به صورت نقدی برای برانکو سابقه دار است و ۵۰۰ هزار یورو هم که ۲ ماه پیش پرداخت کردیم نیز به صورت نقدی بوده است. اینکه پرداخت نقدی به او چیز عجیب یا غریبی است، درست نیست، زیرا بیشتر مبالغ به صورت نقدی به این مربی پرداخت می‌شد.

از الاهلی به مراجع قانونی و فیفا شکایت می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران در مورد شکایت از باشگاه الاهلی عربستان به دلیل عقد قرارداد با برانکو خاطرنشان کرد: نامه‌ای به باشگاه الاهلی زدیم که برای اغوا و تحریک ما باید پاسخگو باشند که جوابگو نبودند و نامه دوم را ارسال کردیم و بازهم اگر جوابی نیامد، به مراجع قانونی و فیفا شکایت جدی می‌کنیم.  

مربی را انتخاب خواهیم کرد که مسیر برانکو را ادامه دهد

وی درباره گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس گفت: مربی را انتخاب خواهیم کرد که مسیر برانکو را ادامه دهد، زیرا لیست خروجی نداریم و بازیکنان همان بازیکنان قبلی هستند و به طور قطع بازیکنان جدیدی به خدمت می‌گیریم. مسیری می‌رویم که ادامه راه برانکو باشد و خیلی موضوع خاصی نیست که این مربی ایرانی یا خارجی باشد. موفقیت هدف اصلی مان است و هر کسی بتواند این مسیر موفقیت را ادامه دهد، با او کار خواهیم کرد.

به هواداران حق می‌دهیم که ناراحت باشند

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اعتراضات هواداران مقابل ساختمان باشگاه اظهار کرد: ما هم از این موضوع ناراحت هستیم و چند روز سخت را پشت سر گذاشتیم. برای موضوعات مالی و ... نگرانی‌های زیادی داشتیم  و در حال حاضر نیز این نگرانی‌ها وجود دارد. به هواداران حق می‌دهیم که ناراحت باشند و دوران سختی خواهیم داشت و جدایی مربی که افتخارات زیادی آورده بود و از لحاظ اخلاقی هم خوب بود، سخت است. برانکو مرد خوب، دوست داشتنی و ... بود و جدایی او سخت است و به هواداران حق می‌دهیم.

برخی‌ها شماره من را در فضای مجازی پخش و به من فحاشی کردند 

عرب افزود: باشگاه باید در چنین شرایطی با آرامش کار کند و بتواند تصمیمی بگیرد که به نفع تیم و باشگاه باشد. خودمان نباید وارد برخی مسائل شویم تا حاشیه ایجاد شود. باید مواظب افرادی که به خاطره مسائل شخصی و گروهی خودشان از احساسات پاک هواداران سو استفاده می‌کنند، باشیم. برخی‌ها شماره من را در فضای مجازی پخش و به من فحاشی کردند  که عیب ندارد و به جان می‌خرم. برخی رفتار‌ها با  اخلاق ورزشی تناقض دارد و ما ورزش را به خاطره اخلاق می‌خواهیم،  اما برخی‌ها حرف‌هایی می‌زند که ما به آن‌ها بی توجه هستیم و کارمان را انجام می‌دهیم.

به هواداران هم گفتم که وقتی مقابل باشگاه جمع می‌شوید، کار خوبی نیست

او ادامه داد: برای پرسپولیس فحش هم می‌خوریم و به هواداران هم گفتم که وقتی مقابل باشگاه جمع می‌شوید، کار خوبی نیست. دیروز (سه شنبه) می‌خواستیم یک چک را برای قرارداد یک بازیکن ببریم، نمی‌توانستیم این کار را انجام دهیم یا اگر می‌خواستیم قراردادی ببندیم و متممی را اضافه کنیم، نمی‌توانستیم این کار را برای قرارداد با یک بازیکن مهم مان انجام دهیم.

باید منافع بازیکن و باشگاه در نظر گرفته شود

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص نقل  و انتقالات گفت: ما در مورد بازیکنانی که بند‌هایی در قرارداد شان دارند مانند بیرانوند و  ترابی، باید منافع بازیکن و باشگاه در نظر بگیریم، زیرا اگر ترانسفری به سود باشگاه باشد باید انجام  پذیرد.  

وی در مورد اردوی پرسپولیس در کانادا گفت: ما مجوز شورای برون مرزی را برای اردوی کانادا گرفتیم، اما برخی مجوز‌ها را برای اهراز هویت و تضمین کاری از آن‌ها درخواست کردیم و منتظر مجو‌زها هستیم و هنوز مشخص نیست که  این اردو انجام می‌شود یا خیر و احتمال دارد حتی لغو شود.

گفتگو از محمد صادق‌تبار

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha