برانکو: ایران در قلبم جای دارد

برانکو:  ایران در قلبم جای دارد

به گزارش سراج24، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی ۶۵ ساله کروات سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران که با عقد قراردادی ۲ ساله هدایت تیم فوتبال الاهلی عربستان را برعهده گرفت، ساعتی پیش در گفتگو با رسانه کروات بیان کرد: با کشور ایران، شهر تهران و هواداران ارتباط خوبی برقرار کرده بودم و ایران در قلبم جای دارد. مدت زیادی بود که به جدایی از پرسپولیس فکر می‌کردم و در نهایت تصمیم به رفتن گرفتم.

او افزود: از کار کردن خسته نشده‌ام و عاشق این هستم که باعث پیشرفت بازیکنان جوان تیمم شوم. عاشق کار کردن هر روزه در باشگاه هستم و کار در رده باشگاهی را بیشتر از رده ملی من را به خود جذب می‌کند. این روش زندگی من است و خوشحال هستم که می‌توانم در رده باشگاهی کار کنم و همیشه هم با انگیزه بوده‌ام.

برانکو ادامه داد: همیشه هدفم کسب جام بوده و در الاهلی هم این هدف را دنبال می‌کنم. ابتدا باید در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال بازی کنیم و خوشبین هستم که می‌توانیم به پیروزی‌هایی که می‌خواهیم دست پیدا کنیم و حتی در لیگ قهرمانان به مراحل بالاتر برویم.

سرمربی کروات پرسپولیس در مورد حضور ۴ ساله در تیم سرخپوش پایتخت خاطرنشان کرد: با پرسپولیس تا فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم، اما موفق به کسب قهرمانی نشدیم. با این حال بر این باور هستم که فرصت‌های دیگری برای کسب جام خواهم داشت.

وی در پایان درباره وضعیت بودیمیر و اینکه آیا همراه با او به الاهلی می‌رود یا خیر، گفت: نمی‌دانم وضعیت کنونی بودیمیر به چه صورت است، چون او هنوز با پرسپولیس قرارداد دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha