اظهارات تند میناوند درباره خلیلی

اظهارات تند میناوند درباره خلیلی

به گزارش سراج24، پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ، سرمربی ۶۵ ساله کروات از تیم فوتبال پرسپولیس تهران و حضور در الاهلی عربستان، رسانه‌های سعودی از این مربی تعریف و تمجید‌های زیادی انجام دادند و قرار است مراسم معارفه او به زودی با حضور خبرنگاران و عکاسان عربستانی برگزار شود و این سرمربی به صورت رسمی هدایت تیم عربستانی را برعهده بگیرد.

جدایی مرد کروات از سرخپوشان سبب شد تا در ۲ روز گذشته هواداران این تیم مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس جمع شوند و بر علیه ایرج عرب، محسن خلیلی، اعضای هیئت مدیره و وزیر ورزش و جوانان شعار دهند و خواستار استعفای آن‌ها شوند که این موضوع سبب شد تا اعضای باشگاه به دلیل برخی مسائل نتوانند وارد ساختمان نشوند و پس از اتفاقاتی رخ داد، محسن خلیلی در مصاحبه‌ای بیان کرد که برخی آقایان در صدد هستند تا به بیایند و مدیر پرسپولیس شوند و کمیته‌ای به دنبال ایجاد حواشی در این تیم است.

پس از صحبت‌های خلیلی، مهرداد میناوند، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که به نظر می‌رسد مخاطب صحبت‌های خلیلی بوده است، در گفتگویی اینستاگرامی با هواداران گفت: محسن خلیلی باید بداند که پیش از حضور او، ۵ جلسه با ایرج عرب برای مدیریت تیم داشتم و آن‌ها اصرار داشتند که سرپرست تیم شوم، اما من نپذیرفتم.

او افزود: اگر می‌خواستم پیش از حضور خلیلی این پست را داشتم و اکنون هم خیلی خوشحال هستم که به عنوان هوادار پرسپولیس فعالیت می‌کنم. بهتر است او برای عزیز کردن خودش برای برخی ها، این صحبت‌ها را مطرح نکند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha