جنجال و اختلاف نظر برای داوران عصر جدید در قسمت نهم+فیلم

به گزارش سراج24، ، در بخش ابتدایی نهمین قسمت از دور دوم برنامه «عصر جدید»، احسان علیخانی پیرامون قضاوت کردن صحبت کرد و گفت: بیشتر ما در حال قضاوت کردن هستیم و دلیلش این است که ما به مرحله انتخاب کردن رسیده ایم و این انتخاب کردن باعث قضاوت هایمان شده است.

وی افزود: ما برای هر انتخاب خود ملاک و معیار داریم و بعضی وقت‌ها همین معیار و ملاک‌ها شخصی می‌شود و ما به انتخاب می‌رسیم.

مجری برنامه «ماه عسل» عنوان کرد: هر نمایشی که روی صحنه می‌رود به استعداد و مهارت نیاز دارد. می‌توانم با یک مثال بگویم که مردم ایران استعداد تخفیف گرفتن دارند، اما تخفیف گرفتن دو ایرانی از هم نشان از مهارت آن‌ها دارد و تفاوت این استعداد و مهارت بسیار مهم است. البته خلاقانه اجرا کردن در کنار استعدادو مهارت در رای مثبت داوران تاثیر گذار است.

در ادامه شرکت کنندگان برای نمایش مهارت هایشان روی صحنه آمدند.

اولین اجرای قسمت نهم به عهده گروه بلک لایت بود آن‌ها روایت تنها شدن و شکست ناپذیری شکیبایی و پیشرفت دوباره را با یک اجرای رنگارنگ و تماشایی به نمایش گذاشتند، اما داوران رضایت خوبی از این اجرا نداشتند و فقط سه رای مثبت دریافت کردند.

شبی پر از جنجال و اختلاف برای داوران عصر جدید/ روایتی از تنهایی و مقاومت در قالب حرکات نمایشی

 

 
 
 

 

شکوفه عزیزی عروسک گردان دومین اجرا را به عهده داشت و توانست یک اجرا تک نفره، اما با سه وجه متن عروسک صدا و با سه کاراکتر مادربزرگ، فرزند و نوه را ایفا کند. داوران با سفید کردن چراغ‌های قرمز او را تایید کردند.

 

 
 

در بخش سوم، شروین حاجی آقاپور قطعه‌ای را به نمایش گذاشت، او ترانه سرا، خوانندگی و آهنگسازی این قطعه را به عهده داشت و همین موضوع باعث شد داوران رای مثبت بدهد. البته در این قسمت آریا عظیمی نژاد رای خود را دیر اعلام کرد و گفت: دارم دلبری می‌کنم!

 

 

آخرین اجرای قسمت نهم «عصر جدید» به عهده علیرضا و على یعقوبى دو برادر دوملیتى افغانستانى و ایرانى بود که با اجراى متفاوتی رای مثبت داوران را دریافت کردند.

نکته جالب این گروه در مرحله مقدماتی این بود که شرکت کننده بعد از گرفتن چهار چراغ سفید از داوران، از دختر مورد علاقه‌اش که با خانواده در استودیو حضور داشت خواستگاری کرد و با حرکتی آکروباتیک، حلقه نامزدی را به او تقدیم کرد. در این قسمت مراسم عقد این زوج را به در برنامه پخش کردند.

البته همسر علی یعقوبی روی صحنه حضور پیدا کرد و علیخانی درباره شرایط زندگی آن‌ها سوال کرد و او گفت: در این دو ماه از ۱۰ خواسته‌ای که من می‌خواستم فقط به دو مورد آن عمل کرده است. همین صحبت باعث شد داوران عکس العمل نشان بدهند.

شبی پر از جنجال و اختلاف برای داوران عصر جدید/ روایتی از تنهایی و مقاومت در قالب حرکات نمایشی

 

 
 

یعقوبی به شوخی گفت: چند روزی ظرف‌ها را نشستم.

رویا نونهالی گفت: کار کردن در خانه فقط بر عهده خانم‌ها نیست بلکه هر کسی که در خانه زندگی می‌کند باید به کار‌ها اهمیت بدهد و همه در زندگی مشترک هستیم.

امین حیایی گفت: من به جارو برقی علاقه دارم و کار‌ها را انجام می‌دهم؛ حتی باید سبزی هم پاک کنی (خنده)

عظیمی نژاد گفت: من زمان برای کار کردن ندارم، اما ماشین ظرف شویی فراهم کرده ام که به جای من کار‌ها را انجام می‌دهد.

در پایان قسمت نهم شکوفه عزیزی و شروین حاجی آقاپور توسط داوران انتخاب شدند.

گفتنی است در فصل دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کنند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

«خانه امن» سریال پربیننده سیما شد

روایت تلاش‌های جهادی یک خیر در «ما ایرانی‌ها»

«بدون توقف» با موضوع روابط دختر و پسر

0 نظر

ارسال نظر

capcha