تمدید قرارداد ستاره عراقی تیم فوتبال پرسپولیس تهران تا ۲ روز دیگر

تمدید قرارداد ستاره عراقی تیم فوتبال پرسپولیس تهران تا ۲ روز دیگر

به گزارش سراج24، بشار رسن، ستاره عراقی و جوان تیم فوتبال پرسپولیس تهران که از ابتدای لیگ شانزدهم به این تیم اضافه شد، چند ماه مانده به اتمام قراردادش، توافق نامه‌ای برای تمدید قرارداد ۲ ساله را با سرخ‌های پایتخت امضا کرد، اما اگر باقی مانده حقوق امسال خود را دریافت نکند می‌تواند از جمع شاگردان برانکو جدا شود.

او که ماه پیش کتف خود را جراحی کرد، در هفته‌های گذشته به ساختمان باشگاه پرسپولیس رفت و با مدیران این تیم جلسه‌ای را برگزار کرد، اما به توافقی دست پیدا نکرد و نتوانست پول خود را دریافت کند.

رسن علاقه دارد در پرسپولیس بماند، اما به خاطر مشکلات مالی این باشگاه در آستانه جدایی از جمع سرخپوشان قرار دارد و در حال حاضر نیز پیشنهاداتی از تیم‌های ترکیه‌ای و قطری به او شده و احتمال دارد از جمع سرخپوشان جدا شود. البته سپاهان هم خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن است، اما او در گفتگویی با هواداران این تیم تایید کرد مذاکرات مثبتی با باشگاه برای ادامه همکاری داشته است و تا ۴۸ ساعت آینده قرارداد خود را قطعی می‌کند.

بشار رسن سابقه بازی در عراق را دارد و جز کاپیتان‌های این تیم محسوب می‌شود که در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات هم بازی کرد.

او که در ایران حضور دارد، قرار است فردا (دوشنبه) به بغداد بازگردد تا ادامه درمانش را در کشورش پیگیری کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha