نصیرزاده: اگر زنوزی نبود باشگاه تراکتورسازی به خاطر بدهی به بازیکنان دچار مشکل می‌شد

نصیرزاده: اگر زنوزی نبود باشگاه تراکتورسازی به خاطر بدهی به بازیکنان دچار مشکل می‌شد

به گزارش سراج24، هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل سابق باشگاه ماشین سازی تبریز بیان کرد: من در جلسه مذاکره باشگاه تراکتورسازی با برانکو سرمربی تیم پرسپولیس حضور نداشتم و تاکنون او را از نزدیک ندیده ام. همچنین در جریان آوردن دنیزلی به عنوان سرمربی تیم تراکتور سازی نیستم. دنیزلی درست است که سن بالایی دارد و جراحی انجام داده، اما او از دو دستیار بسیار مجرب بهره می‌برد. او از ادراک بالا و هم زبانی با مردم برخوردار است.

او گفت: گاهی لازم است که از جریان کار دور باشی و زنوزی از طرز کار من در گسترش فولاد و تراکتورسازی رضایت کامل داشت و در مقابل من از همکاری با او لذت می‌بردم. در ادامه برای هواداران ماشین سازی و تراکتورسازی آرزوی موفقیت می‌کنم.

او در ادامه گفت: زمانی که به باشگاه گسترش فولاد رفتم از گذشته مشکلاتی بود که این باشگاه حدود ۸۴ چک دست اشخاص مختلف داشت که برای گرفتن مجوز حرفه‌ای بیشتر این چک‌ها را از دست اشخاص جمع کردیم. با توجه به اینکه باشگاه خصوصی بود و زنوزی مالک باشگاه از جیب خود خرج می‌کرد مبنا را با صرفه جویی گذاشتیم تا در این امر منافع باشگاه در نظر گرفته شود. همچنین امسال باشگاه گسترش فولاد به ماشین سازی تغییر نام داد. هواداران باشگاه ماشین سازی زیاد، اما تماشاگران این تیم بسیار کم است.

نصیرزاده در پایان عنوان کرد: اگر زنوزی نبود باشگاه تراکتورسازی به خاطر بدهی به بازیکنان دچار مشکل می‌شد. همچنین تعداد زیادی از بدهی‌هایی که زنوزی برای باشگاه تراکتورسازی پرداخت کرده است مردم از آن بی خبر هستند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha