نامگذاری شصت و دومین جمعه راهپیمایی بازگشت؛ «زمین برای فروش نیست»

نامگذاری شصت و دومین جمعه راهپیمایی بازگشت؛ «زمین برای فروش نیست»

به گزارش سراج24، به نقل از فلسطین الیوم، منابع بیمارستانی در نوار غزه اعلام کردند که در جریان شصت و یکمین جمعه راهپیمایی بازگشت 6 فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست زخمی شدند.

راهپیمایی امروز جمعه نه به الحاق کرانه باختری در پاسخ به اظهارات اخیر دیوید فریدمن سفیر آمریکا در مناطق اشغالی نامگذاری شده بود. این مقام آمریکایی مدعی حق رژیم صهیونیستی برای الحاق کرانه باختری شده بود.

نامگذاری شصت و دومین جمعه راهپیمایی بازگشت

هیئت ملی عالی راهپیمایی بازگشت و شکستن محاصره بعد از پایان راهپیمایی بازگشت امروز بر ادامه این راهپیمایی‌ها به عنوان یکی از مهمترین جلوه‌های مبارزه برای پایان دادن به محاصره و تحقق حق بازگشت تاکید کرد.

در بیانیه هیئت ملی راهپیمایی بازگشت آمده است: تشدید تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین تلاشی ناامیدانه برای منحرف کردن آنها از پیگیری خواسته‌هایشان و بهانه تراشی برای ایجاد موانع در مسیر اجرای پایان دادن به محاصره بر اساس توافقی که زیر نظر برادران مصری و قطری و میانجیگرانی از سازمان ملل حاصل شده است به شمار می‌رود.

هیئت ملی راهپیمایی بازگشت ضمن تمجید از اسرای فلسطینی برای ادامه مبارزه علیه اداره زندان‌های رژیم صهیونیستی، این رژیم را مسئول کامل عدم اجرای توافق‌های قبلی با اسرا دانست.

این هیئت از شهروندان فلسطینی ساکن غزه، کرانه باختری و سرزمین‌های اشغالی 1948 میلادی خواست که در واکنش به کنفرانس شکست خورده منامه برای به فراموشی سپردن مسئله فلسطین، در فعالیت‌های شصت و دومین جمعه راهپیمایی بازگشت که "سرزمین برای فروش نیست" نامگذاری شده است، شرکت کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آیت‌الله محمدباقر حکیم؛ شهید منادی وحدت + ویدئو

صهیونیست‌ها فقط با مقاومت مجبور به عقب‌نشینی خواهند شد

تشکر رهبر انقلاب از پیام جمع زیادی از فلسطینیان ساکن در اردوگاه‌های سوریه

0 نظر

ارسال نظر

capcha