چینی‌ها برای رهایی از استرس رئیس جمهور آمریکا را خُرد و متلاشی می‌کنند+تصویر

چینی‌ها برای رهایی از استرس رئیس جمهور آمریکا را خُرد و متلاشی می‌کنند+تصویر

به گزارش سراج24، به نقل از خبرگزاری فرانسه، در نمایشگاه فناوری الکترونیک آسیا که در شانگ‌های چین در حال برگزاری است ایستگاهی جهت رهایی از استرس و اضطراب ناشی از جنگ تجاری راه‌اندازی شده است. در این ایستگاه، شرکت‌کنندگان برای رهایی از استرس با یک چکش مجسمه نیم تنه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را خُرد و متلاشی می‌کنند.

این اقدام رفع استرس با استقبال گسترده بسیاری از چینی‌ها مواجه شده است. افرادی که از این غرفه بازدید می‌کردند به خبرگزاری فرانسه گفتند ترجیح می‌دهند از ابزار دیگری غیر از چکش استفاده کنند. به نظر می‌رسد این امر نوعی بیان آشفتگی ناشی از جنگ تجاری است که آمریکا آغازگر آن بوده است.

وانگ دونگی یکی از بازدیدکنندگان این غرفه گفت: دوست دارم غیر از چکش از دست و پا و سایر ابزار‌ها برای خرد کردن این مجسمه استفاده کنم. چکش به اندازه کافی رضایت بخش نیست. من احساس خوبی به ترامپ ندارم. او رفتار دوستانه‌ای با چین ندارد.

یکی دیگر از بازدیدکنندگان نیز گفت ترجیح می‌دهد دستکش بوکس به دست کند و تا جا دارد مجسمه ترامپ را بزند.

مسئول این بخش به خبرگزاری فرانسه گفت: دلیل اینکه ما ترامپ را برای این کار انتخاب کردیم این است که او بیش از سایر روسای جمهور آمریکا در مرکز توجه بوده است.

جرقه جنگ تجاری بین آمریکا و چین در آوریل ۲۰۱۸ پس از آن آغاز شد که دونالد ترامپ اعلام کرد بر ۵۰ و ۶۰ میلیون دلار از کالا‌های وارداتی از چین ۲۵ درصد تعرفه در نظر می‌گیرد. چین نیز در اقدامی تلافی جویانه بر کالا‌های وارداتی از آمریکا تعرفه تعیین کرد.

ترامپ گفته است در صورتیکه شی جین پینگ، رئیس جمهور چین در نشست گروه جی بیست شرکت نکند و توافقی حاصل نشود بر ۳۰۰ میلیارد دلار دیگر از کالا‌های وارداتی چین تعرفه ۲۵ درصدی اعمال خواهد کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

قیام 2020 عراق همه‌پرسی قانون اخراج نیروهای آمریکایی از منطقه بود

خیابان‌های عراق در تسخیر جوکرهاست یا مردم

قطعاً هرگونه ترور مقامات نظامی کشورمان منجر به سقوط آمریکا خواهد شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha