عرب: لوگوی باشگاه پرسپولیس در خطر توقیف نیست

عرب: لوگوی باشگاه پرسپولیس در خطر توقیف نیست

به گزارش سراج24، ایرج عرب مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ماندنی شدن برانکو ایواکوویچ در پرسپولیس بیان کرد: خدا را شکر از قبل برنامه داشتیم تا برانکو را حفظ کنیم و طلب برانکو را پرداخت کنیم و در این مدت باشگاه و هیئت مدیره تمام تلاششان را انجام دادند تا طلب برانکو پرداخت و این کار انجام شود، اما درگیر حواشی شدیم و نمی‌دانم منشأ آن کجا بود. برخی‌ها در حق ما و پرسپولیس نامردی کردند و از آن‌ها گله داریم.

او افزود: در حالی که مدیریت و اعضای هیئت مدیره در حال تلاش شبانه‌روزی بودند و در چهار روز گذشته خیلی کم استراحت کردیم، اما مسائلی که به وجود آمد و سبب شد تا خستگی در بدن مان بماند.

عرب ادامه داد: قرار است طلب یک میلیون یورویی لیگ هجدهم برانکو و پیش قرارداد فصل آینده را به او بدهیم تا در پرسپولیس بماند و قطعا می ماند. درباره مبلغ صحبتی نمی‌کنم، چون قراردادی بین باشگاه و مربی است. از برانکو شماره حسابی خواستیم تا پول را واریز کنیم، اما اگر به هر دلیلی پول ننشست، درخواست کردیم تا دوشنبه او و یا نماینده اش به باشگاه بیاید و پول را دریافت کند. تمام تلاشمان را کردیم تا برانکو بماند و خوشحالیم که این اتفاق رخ می‌دهد.

مدیر عامل پرسپولیس در خصوص طلب ۶۰ هزار دلاری باشگاه آمریکایی از پرسپولیس گفت: درباره این موضوع چیزی نمی‌دانم و در جریان این موضوع نیستم. اصلا چیزی در باشگاه به این عنوان در بحث نیست. این حواشی است که ما را اذیت می‌کند و وجود خارجی ندارد، همچنین لوگوی باشگاه پرسپولیس در خطر توقیف نیست و در صدد پرداخت بدهی‌ها هستیم. در حال برنامه‌ریزی هستیم تا مشکلات مالی را طوری حل کنیم که مشکلی نداشته باشیم و باشگاه در خطر نباشد.

وی در مورد نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: مسئول نقل و انتقالات باشگاه کس خاصی نیست و به صورت کمیته‌ای اداره می‌شود و فرد خاصی مسئول آن نیست، نقل و انتقالات به صورت کارگروهی کنترل می‌شود و زمانی که نقل و انتقالات و مذاکرات قطعی شد نام او را اعلام می‌کنیم.

عرب در پایان گفت: در خصوص نقل و انتقالات باید بگویم که هنوز در حال مذاکره هستیم و زمانی که قطعی شود، اعلام می‌کنیم. برخی‌ها در حال اذیت کردن باشگاه پرسپولیس و ایجاد حواشی هستند و می‌خواهند به ما ضربه بزنند. ما در زمان پرداخت پول برانکو با حواشی زیادی مواجه بودیم، اما تلاش کردیم تا کارمان را به خوبی انجام دهیم. در حال مذاکره با بازیکنان مد نظر هستیم و لیستی که برانکو داده از روز اول در حال کار هستیم و برخی اسامی منتشر شده گمانه زنی رسانه‌ها است، گرشاسبی دوست من است و درباره کلیت باشگاه صحبت کرده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha