خودکشی فردی که به ۵۵ سال زندان محکوم شد+عکس

 خودکشی فردی که به  ۵۵ سال زندان محکوم شد+عکس

به گزارش سراج24،  در دهه ۱۹۸۰، اهالی پنسیلوانیا با یک پرونده عجیب و پرحاشیه رو به رو شدند. در جریان این پرونده خزانه دار پنسیلوانیا، باد داویر به دریافت رشوه و اعمال مختلف مجرمانه که در نهایت همان سوء استفاده از مقام و قدرت در نظر گرفته می‌شود رو به رو شد و در نتیجه به ۵۵ سال زندان محکوم شد.

اما ماجرای محکومیت او به همین سادگی پیش نرفت. درست یک روز پیش از فرستاده شدن وی به زندان، او در یک کنفرانس مطبوعاتی و در حضور خبرنگاران و دوربین‌های تلویزیونی سخنرانی کرد و این سخنرانی با یک ماجرای خونین همراه شد. همه چیز از جایی شروع شد که خزانه دار پنسیلوانیا موافقت کرد که رشوه ۳۰۰ هزار دلاری را در ازای اعطای قرارداد دولتی به یک شرکت حسابداری بپذیرد. قرارداد ۴.۶ میلیون دلاری برای یک پروژه بزرگ و پیچیده بود. داویر قرارداد را به شرکتی دیگر اعطا کرد. شرکت ثانی بسیار بی تجربه بود و به سرعت این پرونده افشا شد.

بر همین اساس نیز داویر به جرم دروغ، تقلب، توطئه و مواردی مشابه محکوم به ۵۵ سال زندان شد، اما روز قبل از دادرسی نهایی داویر یک سخنرانی مطبوعاتی طولانی انجام داد و خود را بیگناه اعلام کرد و درباره مسائل مربوط به سیستم عدلی ایالات متحده صحبت کرد. برخی از خبرنگاران شروع به بلند شدن از روی صندلی‌ها کردند، اما او گفت که مرگ همیشه پوشش خبری بهتری دارد و او امیدوار است داستانش منجر به "توسعه یک سیستم عدالت واقعی" شود.

سپس یک اسلحه را از پاکتی که همراهش بود بیرون آورد و خودکشی کرد. تصاویر خودکشی او در تصاویر زنده از ایستگاه‌های تلویزیونی پخش شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

قاتل مسئول عمرانی حرم امامزاده صالح (ع) دستگیر شد

مردانی که برای زندگی مشترک ایده آل نیستند را بهتر بشناسید

نحوه پیش بینی میزان طول عمر یک فرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha