واکنش یک دختر به برداشتن حجاب در چهارشنبه‌های سفید+فیلم

واکنش یک دختر به برداشتن حجاب در چهارشنبه‌های سفید+فیلم

به گزارش سراج24، یک بانوی ایرانی ویدئویی را در فضای مجازی خطاب به مسیح علینژاد به اشتراک گذاشت. این فرد با خطاب قرار دادن مسیح علینژاد اعلام می‌کند که این ویدئو را در روز چهارشنبه ضبط کرده است. او با بیان اینکه چهارشنبه‌ها و هر روز از ایام هفته سفید است، اعلام می‌کند که گرچه در روزهای دیگر هفته حجاب خود را به نحو احسن رعایت نمی‌کند اما در روز چهارشنبه‌ها برعکس روال هر روز هفته، تلاش خود را برای هرچه بهتر رعایت کردن حجاب انجام می‌دهند.

این خانم  اعلام می‌کند ما دختران راستین انقلاب اسلامی به خاطر تار مو حاضر نیستیم  روسری از سر برداریم و خاک کشورمان را تقدیم افرادی همچون علینژاد کنیم. او تاکید می‌کند شاید کمی در خیابان راحت رفت‌وآمد کنیم اما نظام و رهبر را دوست داریم و هیچ وقت طعمه تو نخواهیم شد.

در ادامه می‌توانید ایم ویدئو را ببینید:

 

 

گفتنی است؛ مسیح علینژاد فعال رسانه‌ای ضدانقلاب چند سالی است که با به راه انداختن کمپین ضدحجاب چهارشنبه‌های سفید، حجاب بانوان ایرانی را نشانه رفته است. تا به حال  اسناد ارتباط او با سازمان‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی و دریافت مبالغ کلان از این سازمان‌ها جهت تبلیغ علیه انقلاب اسلامی ایران بارها برملا شده است.

نتهای پیام/

اخبار مرتبط

نخستین بانوی شعبده‌باز ایرانی خطاب به خبرنگار معاند و ضدانقلاب+فیلم

توییت نما//دعوای شدید یک دختر بی حجاب با راننده اسنپ!+فیلم

پویش تحریم اسنپ راه می‌اندازیم+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha