گوگل مپس با هشدارهایی در زمان خطر به کاربران باعث کاهش تلفات در حوادث می‌شود+تصویر

گوگل مپس با هشدارهایی در زمان خطر به کاربران باعث کاهش تلفات در حوادث می‌شود+تصویر

به گزارش سراج24، در طول چند سال گذشته، نرم‌افزارها و فناوری بیشتر و بیشتر از کاربران خود آگاه‌تر شدند. این میزان آگاهی با توجه به تشخیص بیومتریک چهره توسط گوشی‌های هوشمند و چک شدن علائم حیاتی توسط یک ساعت هوشمند تغییر می‌کند. نظارت سلامت انسان به عنوان یک کل اساسی ثابت شده و به صورت بالقوه موجب افزایش طول عمر فرد می‌شود. اما این بین چه بر سر گروه بزرگی از افراد می‌آید؟

گوگل مپس با هشدارهایی که در زمان خطر به کاربران می‌دهد باعث کاهش تلفات در حوادث می‌شود. این هشدارها شامل بروزرسانی موقعیت‌ها روی نقشه، نقشه درگیر حادثه، اطلاعات ارتباط با اورژانس و ترجمه اصطلاحات منطقه حادثه دیده می‌شود. در آخرین بروزرسانی گوگل مپس، هشدارهای حوادث با جزئیات بیشتر در حال گسترش هستند و سیستم مسیریابی تمام راه‌ها را به مصدوم نشان خواهد داد و بدین ترتیب بسیاری از حادثه‌دیدگان نجات پیدا خواهند کرد.

قابلیت جدید گوگل مپس می‌تواند جان بسیاری از انسان‌ها را نجات دهد

برای مثال در زمان وقوع طوفان، گوگل مپس به کاربران خود یک هشدار خواهد داد که چه مناطقی در چه روزهایی در خطر حادثه طوفان خواهند بود. نقشه گوگل همچنین قادر خواهد بود تا مسیر طوفان را به طور کامل مشخص کند تا دیگر افرادی در این مسیر قرار نداشته باشند. چنین هشدارهایی برای تقریبا انواع بلایای طبیعی مورد استفاده قرار گرفته خواهد شد. در زمان وقوع زلزله، هشدار نقشه گوگل اطلاعات مربوط به زلزله از جمله مرکز زلزله، بزرگی و مناطق تحت تأثیر زلزله را نشان خواهد داد.

سیستم اصلاح شده هشدار Google Maps تا چند هفته آینده برای سیستم‌های اندروید، iOS و نسخه تحت وب این نقشه عرضه خواهد شد. اول از همه، سیستم هشدار مربوط به زلزله در مناطقی مانند پانتا و هند راه‌اندازی خواهد شد و پس از آن نسخه‌های جهانی بروزرسانی جدید گوگل مپس در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

گوگل ابعاد رقابت خود با Waze را گسترش داد+تصویر

تغییر موضع ناگهانی گوگل‌پلی و حذف اجباری هاتگرام و طلاگرام

دانلود گوگل کروم ؛ بهترین مرورگر گوشی های هوشمند

0 نظر

ارسال نظر

capcha