حضور بیرو در پرسپولیس!

حضور بیرو در پرسپولیس!

به گزارش سراج24، پس از اینکه خبرهایی مبنی بر جدایی علیرضا بیرانوند از تیم پرسپولیس به گوش رسید، گمانه زنی های زیادی از طرف رسانه ها به منظور حضور وی در تیم های مختلف اروپایی منتشر شد.

در جدیدترین شایعات، انتقال وی به تیم های مطرحی چون آ اس رم در رسانه ها منتشر شد که به نظر می رسد در حد شایعه باقی مانده است و این انتقال هرگز صورت نمی گیرد. چرا که عملا انتقال بازیکنان ایرانی همچون بیرانوند که با تیم های خود قرارداد دارند و در تیررس باشگاه های  اروپایی قرار می گیرند، سخت تر از گذشته شده است و عملا ممکن است یا صورت انتقال نگیرد یا سخت تر از قبل انجام شود.

یکی از این اتفاقات، جلب رضایت باشگاه های ایرانی در پرداخت هزینه ها و گرفتن رضایت نامه بازیکنانی است که با باشگاه های خود قرارداد دارند، اگر این پروسه با موفقیت طی شود، مرحله جدیدی همچون انتقال پول به باشگاه های ایرانی مطرح می شود که به دلیل مشکلات اقتصادی کمی سخت و دور از دسترس به نظر می رسد.

این انتقال پول حتی برای بازیکنان گاهی با تاخیر صورت می گیرد، بنابراین همین اتفاق بازیکنان لیگ برتری را به حضور در تیم های اروپایی بی میل می کند و در کنار آن باشگاه های فوتبال کشور که پولی به حسابشان وارد نشده، عملا میلی به لژیونر شدن بازیکنانشان نشان نمی دهند، چرا که به اصطلاح چک های باشگاه های خارجی دیر تر از موعد نقد می شود یا حتی برای سال ها رنگ این پول ها را نمی بینند.

با این حال، عنوان شده است علیرضا بیرانوند ملی پوش باشگاه پرسپولیس ضمن دریافت پیشنهادات خارجی، در کنار همه این اتفاقات، نیم نگاهی به حضور در تیم پرسپولیس تهران نیز دارد و چه بسا که پیشنهاد مقبول پرسپولیسی ها او را در جمع سرخ ها نگه دارد و همچنین فکر لژیونر شدن را در مقطع کنونی از سر خود بیرون کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha