نمایش چهره انسان در خاک خالی از سکنه مریخ+تصاویر

نمایش چهره انسان در خاک خالی از سکنه مریخ+تصاویر

به گزارش سراج24، ترس از جادوگران و ارواح افسانه‌های تخیلی هستند که تنها در زمین اتفاق نمی‌افتد بلکه گاهی اوقات حتی فضانوردان هم در فضا با برخی از این ترس‌ها و تصاویر غیر واقعی مواجه می‌شوند و برای مدتی احساس ناخوشایند دلهره و وحشت در آن‌ها ایجاد می‌شود در اینجا به معرفی برخی از اتفاقات ترسناکی که در پس ایجاد تصاویر وحشتناک که می‌تواند برای فضانوردان دلهره آفرین باشد می‌پردازیم.

تصویر جمجمه انسان مقابل چشمان فضانوردان

همه ما با تصاویر تخیلی، ارواح و جادوگران آشنا هستیم، اما باید بدانیم که این تصاویر تنها در اثر سایه‌ اشیا روی زمین تشکیل نمی‌شوند بلکه گاهی اوقات در اثر سایه رنگ‌ها، ستاره‌ها، سفینه‌ها و سیاره‌ها ممکن است تصاویر وحشتناک در فضا ایجاد شوند؛ ناسا یک سحابی که باقیمانده متراکم یک ستاره منفجر شده است را کشف کرده  این سحابی که در واقع یک تصویر از اشعه ایکس خوشه‌های کهکشانی  است به شکل یک جمجمه در آمده و گاهی اوقات فضانوردان با دیدن ناگهانی این تصاویر دچار ترس و دلهره می‌شوند.

محققان کشف کرده اند که این تصویر وحشتناک در اثر فرار از ابر گاز‌ها و گرد و غبار ستاره‌ای تشکیل شده است  این تصویر جمجمه‌ای شکل  ۱۲۰۰ سال نوری دورتر از زمین قرار دارد؛ برای اولین بار تصویر جمجمه وحشتناک در ۳۰ اکتبر ۲۰۱۵ در رصدخانه پورتوریکو گرفته شدو  ناسا می‌گوید به احتمال زیاد این تصویر یک دنباله‌دار مرده است.

جادوگر قرمز رنگ در فضا به نمایش درآمد 

تصویری دیگری که رصدخانه‌ها آن را به ثبت رسانده اند به شکل یک جادوگر است؛ ناسا می‌گوید این سحابی حدود ۱۶۰۰ سال نوری از زمین دورتر است و به شکل تصویر جادوگر به رنگ قرمز نشان داده می‌شود؛ به گفته دانشمندان این شکل هم در اثر گازهای موجود در فضا ایجاد شده است.

چشم سائورون  دربرابر چشم فضانوردان

سحابی دیگری که فضانوردان با آن مواجه شده اند شکل یک چشم شیطانی است؛ فضانوردان این سحابی شیطلانی را به چشم سائورون که در افسانه ارباب حلقه‌ها وجود دارد تشبیه کرده‌اند.

نمایش چهره انسان در خاک خالی از سکنه مریخ

هنوز احتمال وجود حیات در مریخ به رسمیت شناخته نشده، اما ناسا موفق به تصویربرداری از چهره انسانی در سیاره سرخ مریخ شده است؛ این تصویر که در تاریخ ۲۵ جولای ۱۹۷۶ گرفته شده است  چهره انسان را  روی خاک مریخ به نشان گذاشته است.

چشمان شعله ور در فضا 

تصویری دیگری که  از رصدخانه‌ها ثبت شده است دو چشم شعله ور را نشان داده می‎دهد این تصویر هم باقیمانده انفجار ستاره و سیاره‌ای است که حدود ۱۷۰۰ سال نوری از زمین فاصله دارد و گاهی اوقات فضانوردان با دیدن این چشم احساس ترس می‌کنند.
 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

معرفی Panorama 360؛ اپلیکیشنی برای ساخت تصاویر پانورامای بی نظیر

عامل انتشار تصاویر خصوصی در بهشهر دستگیر شد

آمازون می‌خواهد در مورد بدن شما اطلاعاتی به دست آورد !

0 نظر

ارسال نظر

capcha