صلاح به نماز عید فطر نرسید

صلاح به نماز عید فطر نرسید

به گزارش سراج24، محمد صلاح بازیکن مصری تیم فوتبال لیورپول که با این تیم به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دست یافت، به دلیل ازدحام بیش از حد هواداران و خبرنگاران مقابل در خانه محل زادگاهش، نتوانست در نماز عید فطر شرکت کند.
صلاح که روز سه شنبه خود را از لیورپول به روستای محل تولدش در استان الشرقیه مصر رساند تا روز چهارشنبه در نماز عید سعید فطر شرکت کند.
اما روز عید ازدحام هواداران و خبرنگاران در مقابل خانه پدری او به حدی بود که این بازیکن نتوانست خود را به نماز عید برساند.
محمد صلاح با گلایه از این رفتار مردم در صفحه توئیتر خود نوشت: "برخی از روزنامه نگاران و افراد عادی کاری کردند که یک فرد نتواند خانه را ترک کند و به نماز عید بپردازد. این ربطی به عشق و دوست داشتن ندارد. نام این کار" بی احترامی به حق حریم خصوصی و عدم حرفه‌ای گری " است.
در دو سال اخیر این اولین بار بود که صلاح به خانه پدری خود باز می‌گشت.
یکی از بزرگان روستای زادگاه صلاح گفت: صلاح روز سه شنبه، روز آخر ماه مبارک رمضان وقت افطار وارد روستا شد. "او با خویشاوندان خود ملاقات کرد، و پس از آن، هوادارانش از روستا‌های همسایه، شهر‌ها و حتی استان‌ها شروع به آمدن به در خانه او کردند. جمعیت زیادی در اطراف خانه جمع شد."
طرفداران در مقابل خانه صلاح فریاد می‌زدند و خواستار خروج صلاح از خانه شدند. در نتیجه تنها پدر، همسر و دختر او به مسجد رفتند.
پیش‌تر گزارش شده بود که مردم بار‌ها و بار‌ها در خانه پدر صلاح جمع شده اند و خواستار کمک‌های مختلف از جمله پول برای درمان و ازدواج شده اند.
گفتنی است، لیورپول با گلزنی صلاح از روی نقطه پنالتی و اوریگی در فینال لیگ قهرمانان اروپا تاتنهام را شکست داد و برای ششمین بار قهرمان اروپا شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برانکو: ایران در قلبم جای دارد

برانکو برای نهایی کردن قراردادش با الاهلی عربستان وارد جده می‌شود

ادعای یکی از مسئولان باشگاه عربستانی/برانکو، سرمربی الاهلی عربستان شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha