دین‌پرست: هفت ماموریت ویژه به فرمانداران برای سال رونق تولید ابلاغ شد

دین‌پرست: هفت ماموریت ویژه به فرمانداران برای سال رونق تولید ابلاغ شد

به گزارش سراج24، بابک دین پرست معاون اقتصادی وزیر کشور، با اشاره به دستور اخیر وزیر کشور به استانداران برای تحقق شعارسال، اظهار کرد: طبق دستور وزیر کشور در ایام ماه مبارک رمضان ماه ۱۶ سفر به استان‌ها را انجام دادیم و چند ماموریت خوبی داشتم؛ ابتدا اینکه حامل پیام‌وزیر کشور استانداران بودم و هفت ماموریت ویژه را به فرمانداران برای سال رونق تولید ابلاغ کردیم.
معاون اقتصادی وزیر کشور ادامه داد:فرمانداران باید از تعداد واحد‌های فعال در هر شهرستان و‌تعداد اشتغال آن‌ها مراقبت‌های لازم را داشته باشند تا هیچ واحد تولیدی آسیب نبیند. دوم ماموریت این است واحد‌های تولیدی که با کمترین ظرفیت خود فعالیت می‌کنند فرمانداران باید ظرفیت اینگونه واحد‌های تولیدی را افزایش دهند.
دین پرست با اشاره به اینکه واحد‌های راکد تعطیل شده در طول سال ۹۲ تا ۹۸ باید برای بازگشت آن‌ها تلاش شود، تصریح کرد: در آذرماه سال گذشته طبق بررسی‌ها بیش از ۲۰۰۰ واحد تولیدی توسط شبکه بانکی تملک شده بودند و طی آن رئیس جمهور ۴ دستور ویژه برای بازگشت این واحد‌های تولیدی به رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد داده بودند.
معاون اقتصادی وزیر کشور یادآور شد:ما لیست دقیقی از واحد‌های تولیدی مشکل دار به فرمانداران تحویل دادیم و فرمانداران باید نظارت جدی بر فعالیت‌های این واحد‌های تولیدی مشکل دار داشته باشند. نظارت بر واحد‌های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد و واگذاری طرح‌های نیمه تمام از جمله ماموریت ویژه به فرمانداران برای تحقق شعار سال است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ما در سخت‌ترین کار‌ها به پیروزی رسیدیم

هزینه تست ابعاد «مقاومت فعال» ایران

اعدام کارمند قراردادی سازمان هوافضای وزارت دفاع

0 نظر

ارسال نظر

capcha