روایت AFC از تیم ملی فوتبال ایران با هدایت ویلموتس+تصویر

روایت AFC از تیم ملی فوتبال ایران با هدایت ویلموتس+تصویر

به گزارش سراج24، ساعتی قبل کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با انتشار گزارشی درباره بازی‌های دوستانه تیم‌های آسیایی در فیفادی پیش رو نوشت که تیم ملی ایران با مارک ویلموتس بلژیکی هم یکی از آن‌ها بود.

AFC در این باره نوشت: پس از خروج کارلوس کی روش پرتغالی پس از ۸ سال از فوتبال ایران، در تهران عصر جدیدی شروع شده و اکنون مارک ویلموتس عهده دار مسئولیت فنی تیم خواهد بود. ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات نا امیدکننده به دست ژاپن حذف شد و اکنون با ویلموتس آغاز می‌کند.

این مربی بلژیکی به تازگی هدایت تیم ملی ایران را بر عهده گرفته و زمان کافی برای انتخاب بازیکنان تیم را نیز نداشته است. به همین خاطر او وحید هاشمیان مهاجم سابق تیم ملی را به عنوان دستیار خود انتخاب کرد تا با شناختی که هاشمیان از تیم ملی فوتبال ایران دارد، نفرات شاخص به اردوی این تیم دعوت شوند. به همین دلیل فهرست بازیکنان تیم ملی شباهت زیادی به فهرست آخر این تیم دارد.

این مربی ۵۰ ساله علی علیپور مهاجم پرسپولیس را به جای سردار آزمون مصدوم به تیم ملی فوتبال ایران دعوت کرد و در حالی این تیم برابر سوریه قرار می‌گیرد که آخرین بار در انتخابی جام جهانی روسیه دیدار این دو تیم در تهران با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید و سردار آزمون هر ۲ گل ایران را در آن دیدار به ثمر رساند.

لازم به ذکر است که این مسابقه پنج شنبه هفته جاری و از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha