سایر وزرا هم این سوال را بپرسند؛

آخه این چه وضعشه؟

آخه این چه وضعشه؟

به گزارش سراج24؛ دیدار پایانی جام حذفی فوتبال بین تیم‌های داماش گیلانیان و پرسپولیس طبق اعلام قبلی می‌بایست از ساعت 21 یکشنبه شب در ورزشگاه شهدای خوزستان آغاز شود؛ اما به دلیل ناهماهنگی‌های موجود در امر برگزاری، بخشی از طرفداران داماش نتوانستند به جایگاه طرفداران این تیم وارد شوند. مدیران تیم اجازه برگزاری بازی را ندادند و در نهایت پس از دو ساعت و ۲۰ دقیقه تأخیر و با دخالت وزارت ورزش و جوانان، این دیدار آغاز شد. حواشی به همین‌جا ختم نشد و درگیری‌های بین طرفداران دوتیم نیز منجر به زخمی شدن 20 نفر از تماشاچیان شد.

وجود این ناهماهنگی موجی از انتقادات را در میان اهالی ورزش بوجود آورد؛ اما واکنش آقای آذری جهرمی وزیر ارتباطات جالب تر از سایرانتقادات بود. او در صفحه‌ی شخصی توئیتر خود گفت: «آخه این چه وضعشه؟»

همین جمله کافی بود تا سیل انتقادات کاربران از وضعیت موجود کشور در زیر پست آقای وزیر به راه بیفتد. کاربران از وضعیت نامطلوب اینترنت گرفته تا شرایط بداقتصادی کشور؛ همه چیز را به باد نقد گرفتند!

حال وقت آن رسیده که تک‌تک مسئولان دولت تدبیر و امید به این سوال مردم از خودشان پاسخ دهند: «آخه این چه وضعشه؟»

مسئولانی که سال‌ها در غار غفلت خزیده و از مردم جدا شده‌اند. اشرافی که خود را ولی نعمت مردم می‌دانند و بجای پاسخگویی نسبت به عملکرد خود، آن‌ها از مردم طلبکار شده‌اند! تا فرصت باقی‌است باید به این سوال پاسخ مقتضی داده شود که اگر چنین نشود باید منتظر برخورد سخت مردم با حقوق دان‌هایی باشیم که وعده‌ی وعید به مردم دادند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برای استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی آماده‌ایم

امنیت راهبردی خلیج فارس را مدیون نیروی دریایی ارتش و سپاه هستیم

سرلشکر رشید در دیدار با وزیر دفاع: برای تولید سلاح‌های پیشرفته و غافلگیرکننده گام‌های بزرگ بردارید

0 نظر

ارسال نظر

capcha