بررسی عدم موفقیت جهانبخش در برایتون

بررسی عدم موفقیت جهانبخش در برایتون

به گزارش سراج24، یک رسانه انگلیسی در جدیدترین گزارش خود به بررسی عدم موفقیت علیرضا جهانبخش مهاجم ایرانی تیم برایتون پرداخت.

این رسانه در ابتدا نوشت: علیرضا جهانبخش که آقای گل لیگ هلند شده بود و عملکرد فوق العاده‌ای از خود به نمایش گذاشته بود در نهایت به تیمی، چون برایتون پیوست که تمام هدفش در بازی‌های رو در رو دفاع کردن بود.

جهانبخشی که روحیه تهاجمی دارد عقب کشیدن برای وی را باید سخت تا حدی نشدنی تصور کنیم. او توانایی دفاع کردن از بازیکنان را در محوطه هجده قدم ندارد و تا حدی می‌تواند با پنالتی یا خطا دادن شاهد اشتباهاتش باشیم.

علیرضا با اینکه نه گلی به ثمر رسانده و نه در پاس گل عملکرد خوبی داشته در مجموع در فاز حمله و بازیسازی نقش خوبی داشته، اما این آمار زمانی خوب بوده که برایتون در فاز حمله صاحب موقعیتی شده است. با این حال باشگاه برایتون ارزش پول را نفهمید که با بازیکن تهاجمی مثل علیرضا جهانبخش به توافق رسید و از وی انتظار دفاع کردن پا به پای سایر مدافعان تیم را داشت.

این اتفاق مثل زمانی است که از رونالدو بخواهید در قلب خط دفاعی جای بگیرد و حملات پر تعداد حریفان را دفع کند. همین مقایسه به ما نشان می‌دهد که کادر فنی برایتون در جذب مهاجم موفق عمل نکرده و بهتر بود که به جای او مدافعی را به خدمت می‌گرفت که میل به گلزنی بالا در وی دیده می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha