سازمان هواشناسی اعلام کرد؛

آخرین وضع آب و هوای کشور در یازدهم خرداد

آخرین وضع آب و هوای کشور در یازدهم خرداد

به گزارش سراج24،  براساس آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، امروز برای استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سمنان، نیمه شمالی یزد و بخش‌هایی از اصفهان رگبار و رعد و برق گاهی وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

روز یکشنبه در استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی و بخش‌هایی از کرمان بارش پراکنده و وزش باد شدید موقت و در استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، چهار محال و بختیاری، جنوب اصفهان، شمال فارس و جنوب غربی یزد رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت را خواهیم داشت. در ساعات بعدازظهر دوشنبه علاوه بر مناطق یاد شده برای استان‌های اردیبل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

در ساعات بعداز ظهر سه شنبه برای استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، شمال غرب فارس و شمال بوشهر افزایش ابر، بارش پراکنده و وزش باد و برای استان‌های آذربایجان غربی، آذرباجان شرقی، اردبیل، شمال زنجان، غرب گیلان و ارتفاعات البرز غربی و مرکزی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

همچنین از بعدازظهر امروز و طی روز یکشنبه شرق خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود. طی سه روز آینده افزایش نسبی دما در نوار شمالی کشور رخ خواهد داد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آلودگی هوای کلان‌شهرها تا 5 روز آینده

ادامه آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت

هدف‌گذاری تبادلات 200 میلیارد دلاری با کشورهای همسایه

0 نظر

ارسال نظر

capcha