سرعت نابودی رژیم اسرائیل افزایش یافته است

سرعت نابودی رژیم اسرائیل افزایش یافته است

به گزارش سراج24، « نابودی اسرائیل زودتر از ۲۵ سال » عنوان سرمقاله سردبیر روزنامه سیاست روز، محمد صفری است که می‌توانید آن را در ادامه بخوانید:

روز گذشته همگان شاهد حضور میلیونی مردم ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس بودیم، چنین راهپیمایی‌ها در بسیاری از کشورهای دنیا نیز برگزار شد.
مردم ایران اسلامی در حالی راهپیمایی پرشکوه روز جهانی قدس را برپا کردند که به خاطر برخی مسائل اقتصادی که بیشتر به ضعف در مدیریت اقتصادی باز می‌گردد نه تحریم‌های آمریکا، در فشار قرار دارند. شاید برخی افراد و اشخاص در داخل و حتی حارج تصور می‌کردند که مردم ایران به خاطر وضعیت نابسامان اقتصادی در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور کمرنگی داشته باشند، اما از آنجا که اکثریت قاطع مردم کشورمان از بینش سیاسی بالایی برخوردار هستند، موضوع اقتصادی را به آرمان‌های به حق انقلاب اسلامی ایران گره نمی‌زنند.
وجه تمایز ملت ایران با بسیاری از ملت‌های دنیا در این است که با درک بالای سیاسی خود شرایط و موقعیت را می‌سنجد و می‌داند، حمایت از جبهه مقاومت در واقع ایجاد امنیت و اقتدار هر چه بیشتر جمهوری اسلامی ایران است و اگر دست از حمایت از جبهه مقاومت بردارد، میدان را به دشمنان واگذار کرده است و چنین اتفاقی باعث خواهد شد تا شرایط برای جمهوری اسلامی ایران سخت‌تر شود.
جمهوری اسلامی ایران ۴۰ سال است که روز جهانی قدس را برگزار می‌کند و در این مدت ایران اسلامی روز به روز توانمندتر و تأثیرگذارتر از گذشته شده و در مقابل پیشرفت‌هایی که به دست آورده است، رژیم اسرائیل روز به روز به نابودی خود نزدیکتر شده است. چهار سال پیش بود که حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره آینده رژیم غاصب اسرائیل فرمودند؛ «رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.» شاید برخی نسبت به این سخن با شک نگریستند، اما با اندکی تعمق به مسائل جهان، می‌توان به این نتیجه رسید که سخن رهبر معظم انقلاب یک پیشگویی نیست که احتمال تحقق آن ممکن نباشد، بلکه پیش بینی دقیق بر اساس تحلیل‌های واقعی در چارچوب وعده الهی در قرآن کریم و روندی است که انقلاب اسلامی ایران آن را دنبال می‌کند. چه بسا نابودی رژیم صهیونیستی بسیار زودتر اتفاق بیفتد، باید به این نکته توجه داشت که حضرت آیت الله خامنه‌ای گفته‌اند رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، ایشان نگفته اند که رژیم صهیونیستی ۲۵ سال تا نابودی فاصله دارد.
سرعت نابودی رژیم اسرائیل افزایش یافته است، جبهه مقاومت اسلامی توانمندتر و قدرتمندتر از گذشته موجودیت خود را به اثبات رسانده و نشان داده که همچنان تا نابودی رژیم صهیونیستی به جهاد خود ادامه می‌دهد. هر چند در این میان، برخی رژیم‌های عربی منطقه چهره واقعی خود را آشکار کردند و ماهیت صهیونیستی خود را به مردم مسلمان کشورهای خود و جهان نشان دادند، اما همین اتفاق باعث خواهد شد تا جبهه مقاومت اسلامی بتواند در راه مبارزه، دوست و دشمن را تشخیص دهد و در این راه تصمیمات خود را نیز بر اساس رفتارهایی که از سوی رژیم‌هایی همچون سعودی، امارات، بحرین و برخی دیگر از رژیم‌های عربی صورت می‌گیرد، تغییر دهد.
با وجود سیاست حمایتی رژیم‌های عربی از رژیم صهیونیستی، قطعاً جنبش‌هایی در سرزمینهای اسلامی علیه رژیم‌های حاکم شکل خواهد گرفت که آینده منطقه و جهان اسلام را با تغییر و تحولات مثبتی همراه خواهد کرد. همزمانی برگزاری نشست سران عرب در مکه با برپایی روز جهانی قدس و صدور بیانیه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران، خیانت سران رژیم‌های عربی را به آرمان مسلمانان جهان آشکارتر می‌کند، مردم مسلمان کشورهای عربی هیچگاه با سیاست‌های حاکمان خود همراه نبوده‌اند، رژیم‌های دیکتاتور عربی، مردم خود را در شرایط شدید امنیتی قرار داده‌اند و فشار زیادی بر مردم این کشورها از سوی رژیم‌های حاکم وجود دارد، اما این فشارهای امنیتی با حکومت‌های دیکتاتوری که بویی از دموکراسی نبرده است، باعث خروش مردمی در این کشورهای اسلامی خواهد شد و یکی از دلایل مهم چنین خیزش‌های اسلامی، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی است.
معامله قرن، یکی از اهداف خود را سیاست عادی سازی روابط رژیم اسرائیل و رژیم‌های دیکتاتوری عربی کشورهای مسلمان قرار داده است. در پس این هدف، که از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی با همراهی اروپا دنبال می‌شود، چیزی جز گسترش سرزمین‌های اشغالی و تحت سلطه درآوردن کامل کشورهای عربی مسلمان نیست، اما این خیال که از سوی آمریکا و صهیونیست‌ها پرورش یافته، در واقع عکس چنین اتفاقی را در آینده نه چندان دور شاهد خواهیم بود.
اکنون جبهه مقاومت اسلامی فلسطین از مبارزه با سنگ و فلاخون به موشک و پمپاد رسیده است و حزب الله لبنان با هزاران موشک آماده شلیک یک قدرت بازدارنده مقابل رژیمی است که در شرایط وخیم قرار دارد و رو به نابودی است. مردم یمن نیز با مقاومت خود مقابل حملات ارتش رژیم آل سعودی همان راهی را می‌روند که مردم فلسطین طی می‌کنند. مقاومت مردم یمن، مردم فلسطین، مردم بحرین، لبنان و سوریه مقابل دشمنان جهان اسلام، به هم ارتباط دارد. آنها حلقه‌های زنجیر ناگسستنی هستند که آینده جهان اسلام را با محوریت جمهوری اسلامی ایران رقم خواهند زد.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اسرائیل توان فروپاشی نظام جمهوری اسلامی را ندارد 

واکنش کنعانی به افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در بحرین

در قلب رژیم صهیونیستی عمیق‌تر از بحران در قلب نخست وزیر آن است

0 نظر

ارسال نظر

capcha