حیدری: در بخش داخلی کشتی پهلوانی بین فدراسیون کشتی و پهلوانی درگیری وجود دارد

حیدری: در بخش داخلی کشتی پهلوانی بین فدراسیون کشتی و پهلوانی درگیری وجود دارد

به گزارش سراج24، علیرضا حیدری قهرمان سابق کشتی ایران و جهان گفت: پس از برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی و خروج نعمتی از پست سرپرستی این فدراسیون با او دوست خواهم شد، اما اکنون به دلیل جا به جایی‌های نادرستی که در پست‌های مختلف در داخل فدراسیون کشتی رخ می‌دهد منتقد نعمتی هستم.

او تصریح کرد: عده‌ای از حاشیه به متن آمده‌ و وارد جریانات انتخابات شده بودند و از عده‌ای حمایت کردند، اما بخشیدم و به خاطر کشتی سکوت کردم. عزل و نصب‌های انجام شده همگی مهندسی شده بود و تصمیم گرفتم کنار بکشم تا کمتر شلوغ شود به همین جهت از انتخابات فدراسیون کشتی انصراف دادم. یکی از دلایلی که از انتخابات فدراسیون کنار کشیدم، این بود متوجه شدم اتفاقاتی هدفمند در حال رقم خوردن است و من نباید حضور پیدا کنم. امروز منتقد هستم و اعتقاد دارم که کشتی باید برنامه محور باشد. من برای کشتی برنامه داشتم، از جمله در بحث قهرمانی و آموزش که دوست داشتم با کمک اهالی کشتی این برنامه را پیش بگیریم. احساس می‌کنم پیشکسوتان جامعه‌ی کشتی در این روز‌ها به خاطر فضای خاصی که حکم فرما شده باید به میدان می‌آمدند و از تجربیات آن‌ها استفاده می‌شد.

او افزود: افرادی خارج از جامعه کشتی بر صندلی مدیریت نشسته اند که در کشتی حضور مقطعی دارند و این باعث ناهماهنگی می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود مشکل گرم کن به وجود بیاید و در مسابقه مدال طلای یخکشی را پس بگیرند. البته این ملی پوش نیز کمی مقصر است، اما باز هم من آن جا حضور نداشتم و حتما در نپوشیدن گرم کن یخکشی ناهماهنگی‌هایی صورت گرفته است. وقتی فردی غیر از کشتی وارد فدراسیون می‌شود چنین اتفاقاتی نیز رخ می‌دهد.

حیدری: عزل و نصب های فدراسیون مهندسی شده بود

حیدری گفت: بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون عضو افتخاری هیئت مدیره فدراسیون کشتی است، اما از جامعه کشتی نیست. با کمال احترامی که برای نعمتی قائل هستم نباید فرد غیر کشتی گیر وارد مدیریت این رشته شود. خوشبختانه از ریاست فدراسیون انصراف دادم. قاعدتا اگر رفتاری خارج از قوانین باشد باید اهالی کشتی تذکر دهند. ریاست کشتی یک میز خدمت است و باید برنامه ریزی به نحوی باشد که شخص پاسخگو باشد.

او درباره یزدانی ملی پوش کشتی کشورمان گفت: حسن یزدانی از کشتی گیران بسیار خوب ایران است که و با حاشیه‌ی بسیار کمی کار می‌کند. این ملی پوش هدف دارد و امیدارم رکورد سایر ملی پوشان را در کسب مدال بشکند.

او افزود: من با علیرضا دبیر مشکلی ندارم. تا سال ۲۰۰۴ میلادی دوست‌های خوبی بودیم و پس از آن یکدیگر را ندیدم، البته با بعضی اتفاقاتی که از سوی اطرافیان او رخ داد مشکل دارم.

حیدری: عزل و نصب های فدراسیون مهندسی شده بود

حیدری درباره فدراسیون کشتی پهلوانی اظهار کرد: یک فدراسیونی با عنوان کشتی پهلوانی در جهان ثبت شده است و به عنوان رئیس آن فدراسیون انتخاب شدم. متولی این رشته ما هستیم و کشور‌هایی که قانون کپی رایت دارند نمی‌توانند مسابقه برگزار کنند. در بخش داخلی کشتی پهلوانی بین فدراسیون کشتی و پهلوانی درگیری وجود دارد و باید متولی آن مشخص شود. تقاضای فدراسیون پهلوانی این است که این رشته در اختیار آن‌ها قرار بگیرد، اما باید زیر ساخت‌های آن مورد بررسی قرار بگیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha