سپاه محمد رسول الله (ص) در بیانیه‌ای اعلام کرد:

روز قدس، جلوه‌ای روشن از بیداری انقلابی امت اسلام و طلیعه زوال رژیم جعلی و غاصب اسرائیل است

روز قدس، جلوه‌ای روشن از  بیداری انقلابی امت اسلام و طلیعه زوال رژیم جعلی و غاصب اسرائیل است

به گزارش سراج24،سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص) تهران بزرگ در بیانیه‌ای با گرامیداشت روز جهانی قدس، این رویداد عظیم را جلوه‌ای روشن از بصیرت، آگاهی و بیداری انقلابی امت اسلام و طلیعه زوال و نابودی رژیم جعلی و غاصب اسرائیل دانست.

 
متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسم ا... الرحمن الرحیم
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در هر سال، تجلی خشم مقدس همه مستضعفان و آزادی خواهان جهان علیه رژیم غاصب، کودک کش و پلید صهیونیستی، تحت عنوان «روز جهانی قدس» است.
روز جهانی قدس، تدبیری حکیمانه از سوی آن رهبر و پیر سفر کرده ما، حضرت روح ا...، امام خمینی (ره) است که هر سال خواب جهانخواران، مستکبران، سرکشان، غاصبان و شیاطین عالم را آشفته ساخته و آحاد امت اسلام، مستضعفان و مظلومین جهان را به میدان مبارزه و برائت ار غاصبان صهیونیستی، می‌کشاند!
روز جهانی قدس، در حقیقت روز عظمت اسلام و اتحاد مقدس مسلمین بر علیه غده سرطانی رژیم غاصب صهیونیستی و شیطان بزرگ، آمریکای جهانخوار است.
روز قدس، جلوه‌ای روشن از بصیرت، آگاهی و بیداری انقلابی امت اسلام و طلیعه زوال و نابودی رژیم جعلی و غاصب اسرائیل است.
بر این اساس، سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص) تهران بزرگ، ضمن اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین و ابراز برائت از رژیم جعلی صهیونیستی و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه-اش به ویژه مثلث شیطانی آمریکا، اسرائیل و دولت‌های مرتجع عربی منطقه، یگانه راه نجات و آزادی قدس شریف، اولین قبله مسلمانان جهان را همانا خداباوری، بصیرت محوری، ظلم ستیزی، استقامت و پایداری در رویارویی همه جانبه با توطئه‌های ننگین دشمن خبیث و منفور صهیونیستی در منطقه و وحدت و اتحاد امت اسلامی و جمیع آزادیخواهان عالم می‌داند.
در همین راستا پاسداران، بسیجیان و سربازان جان برکف سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص) تهران بزرگ، ضمن حضور حداکثری در راه پیمایی روز جهانی قدس، از آحاد امت اسلامی و آزادیخواهان جهان برای حضور دشمن شکن و حماسی خود در این راه پیمایی عظیم دعوت به عمل آورده تا امسال نیز همچون سال‌های گذشته، توطئه‌ها و ترفند‌های غاصبان صهیونیستی و اربابان آمریکائی اش، خصوصا مکر و تزویر شیطانی شان تحت عنوان «معامله قرن» که با هدف نابودی و محو فلسطین و آرمان قدس شریف طراحی شده است، محکوم به شکست و نابودی گردد.
بی تردید اتحاد، مقاومت و بصیرت امت اسلامی، در آینده‌ای نه چندان دور، قدس شریف، این پاره تن اسلام را از چنگال غاصبان صهیونیستی رهایی بخشیده و این فرمایش حکیمانه‌ی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» را تحقق یافته خواهد دید که فرمودند: «اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.»
به یقین حضور پر صلابت آحاد امت اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال، اضمحلال و نابودی رژیم جلاد صهیونیستی را نزدیک‌تر ساخته و قدس شریف و سرزمین تاریخی فلسطین را به آغوش جهان اسلام باز خواهد گرداند.
«فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ»
۸ خرداد ۱۳۹۸ – ۲۳ رمضان ۱۴۴۰
 
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| کلید کار در مدرسه است نه دانشگاه!

فیلم| انحراف علم از هویت تمدنی یا دانشگاه غربی و دانشمند غرب زده

موشن گرافیک| تحولاتی که از ابتدای قرن ۱۵ شمسی در ایران شاهد خواهیم بود!

0 نظر

ارسال نظر

capcha