اقدام تحسین برانگیز یک بچه پولدار برای پسر فقیر+فیلم

اقدام تحسین برانگیز یک بچه پولدار برای پسر فقیر+فیلم

به گزارش سراج24، دو ماه پیش بود که ویدئوی یک پسر ۱۱ ساله پرویی که شب هنگام در زیر نور چراغ برق خیابان در حال انجام تکالیف مدرسه‌اش بود، خبرساز شد. "ویکتور مارتین" که در یک خانواده فقیر به دنیا آمده و بزرگ شده بود به دلیل عدم توانایی در پرداخت هزینه برق‌کشی خانه، مجبور بود تکالیف مدرسه‌اش را در زیر چراغ برق خیابان انجام دهد.

یک مامور پلیس شهر "موچه" پرو که سرگرم بررسی دوربین‌های خیابان بود ناگهان متوجه این مورد عجیب در یکی از پیاده‌رو‌های شهر شد. او مشاهده کرد که ویکتور هر شب در زیر یک تیر چراغ برق روی کف پیاده‌رو می‌نشیند و مشغول انجام تکالیف مدرسه‌اش تا نیمه‌های شب می‌شود.

این مامور این ویدئو را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد و این ویدئو پس از گذشت چند ساعت توجه بیش از ۵ میلیون بیننده در سراسر جهان را به خود جلب کرد. اما یکی از این بینندگان یک میلیونر اهل بحرین با نام "یعقوب یوسف احمد مبارک" ۳۱ ساله بود که با دیدن این ویدئو تصمیم گرفت به این پسر فقیر کمک کند. یعقوب نه‌تنها خانه فقیرانه ویکتور و مادرش را بازسازی کرد بلکه آن را تبدیل به یک آپارتمان دو طبقه کرد.

یعقوب که خود در کودکی در شرایطی دشوار مانند ویکتور بزرگ شده بود همچنین یک کار برای مادر ویکتور دست و پا کرد تا این زن بتواند مخارج زندگی خود و پسرش را تامین کند. این میلیونر سخاوتمند همچنین قول داد هزینه‌های بازسازی مدرسه ویکتور را نیز تامین کند.

ویکتور که زندگی‌اش با یک ویدئو و عمل انساندوستانه یک جوان بحرینی کاملاً دگرگون شده است در گفتگو با Diario Correo، یکی از رسانه‌های محلی پرو گفت: "من از این مرد بزرگ قدردانی می‌کنم. من از او بسیار سپاسگزارم که قول داد مدرسه ما را تعمیر کند تا من و دانش‌آموزان دیگر بتوانیم به تحصیل ادامه دهیم."

"روزا" مادر ویکتور نیز در این باره گفت: "پسرم ویکتور هنوز از اتفاقاتی که اخیراً زندگی ما را دگرگون کرده، حیرت‌زده است. او هنوز باور نمی‌کند چطور ممکن است مردی از یک قاره دیگر به دیدن ما بیاید و زندگی ما را متحول کند؟ "

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

هدیه دانشجویان ایرانی برای جشن ۹۱ سالگی ملکه انگلیس+فیلم

اولین واکنش رامبد جوان بعد از سفر به کانادا+تصویر

گوگل ابعاد رقابت خود با Waze را گسترش داد+تصویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha