جزئیات ماجرای قتل امام جمعه کازرون +تصاویر

جزئیات ماجرای قتل امام جمعه کازرون +تصاویر

به گزارش سراج24، سیده راضیه حسینی خبرنگار و فعال رسانه‌ای با انتشار رشته توییتی در صفحه شخصی‌ خود توضیحات از جزئیات ماجرای قتل امام جمعه کازرون و انگیزه وی برای قتل حجت‌الاسلام محمد خرسند منتشر کرد.

سیده راضیه حسینی در این خصوص نوشت:

«حمید درخشنده» قاتلِ امام‌جمعه کازرون، تحت‌ تاثیر یکی از گروه‌های انحرافی مدعی ارتباط با امام زمان دست به این قتل زده. این فرقه انحرافی که توی شهر طالقان فعال هستن، ادعا دارن امام زمان از غیبت کبری خارج شده و روحانیون مانع ظهور کامل هستن.

درخشنده توی کازرون عکاس بود و قبلاً تقیّد چندانی به مسائل دینی نداشت؛ به گفته آشنایانش، مخالف جمهوری اسلامی بود و یه برهه تصمیم گرفت به خارج از کشور مهاجرت کنه. تا اینکه سال قبل، جذب یکی گروه‌های منحرفِ توی شهر طالقان شد؛ گروهی که معتقد بودن برای ظهور، باید روحانیون از بین برن.

این فرد روزهای قبل صحبت‌های تهدیدآمیزی در مورد روحانیون داشته که هیچ‌کس تصور نمی‌کرد تهدید جدی باشه و بخواد بر مبنای اون سوءقصدی انجام بده. اما سحر امروز (۲۳ام رمضان) نزدیک منزل حجت‌الاسلام خرسند منتظر برگشتن ایشون از مراسم احیاء میشه


وقتی حاج‌آقا به در منزل میرسن، درخشنده میگه کاری باهاشون داره. حجت‌السلام خرسندی طبق روحیه‌ای که برای گوش دادن به حرف مردم و رسیدگی به مشکلات‌شون داشتن، از ماشین پیاده میشن. وقتی کنار درخشنده میرسن، این فرد، ناجوانمردانه‌ دو ضربه چاقو به سینه و ران حاج آقا میزنه و فرار میکنه.»

گفتنی است ؛حجت‌الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون شب گذشته پس از بازگشت از مراسم احیا و ساعت ۳ و نیم بامداد ۲۳ رمضان توسط فردی درب منزل خود با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد، اما متأسفانه بدلیل عمق جراحت در ناحیه شکم، در بیمارستان کازرون جان به جان آفرین تسلیم کرد و به درجه رفیع شهادت نائل شد.قاتل حجت الاسلام محمد خرسند، فردی حدودا ۴۰ ساله به نام حمید درخشنده بود که قبل از ظهر امروز در محلی موسوم به تپه شادی دستگیر شد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دستکاری تاریخ عقد میترا استاد با نجفی! + عکس

آیا تصاویر حضور شهردار اسبق در آگاهی مونتاژ است؟ + سند

توییت نما//آنچه که از ماجرای قتل همسر دوم نجفی نمی دانید+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha