قراری که فقط مقتوله، خبرنگار و مسئولان پایگاه خبری مذکور از آن مطلع بودند چگونه به گوش قاتل رسید؟

قراری که فقط مقتوله، خبرنگار و مسئولان پایگاه خبری مذکور از آن مطلع بودند چگونه به گوش قاتل رسید؟

به گزارش سراج24، عصر روز گذشته همزمان با انتشار اخبار قتل همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران، یک پایگاه خبری مدعی شد که یک روز پیش از قتل، میترا استاد با یکی از خبرنگاران این رسانه تماس گرفته و خواستار مصاحبه‌ای در این خصوص شده است.

استاد در این تماس اعلام کرده بود که می‌خواهد مصاحبه‌ای کند تا کمی از آبروی رفته‌ خود را  بازگرداند.

وی در ادامه از وعده‌های پیش از ازدواجش گفت که مدعی بود محقق نشده است.

اما میترا استاد پیش از آن که پایش به این پایگاه خبری برسد، در کمتر از ۲۴ ساعت توسط نجفی به قتل رسید.

نجفی پس از تسلیم خود به پلیس اظهاراتی کرد که نشان می‌دهد او برای جلوگیری از افشای بخشی از اسرار زندگی خود توسط همسرش، او را به قتل رسانده است.

نجفی اظهار کرد: او برای خراب کردن زندگی من آمده بود و مدام مرا تهدید می‌کرد که اسرارم را فاش می‌کند و زندگیم را ویران می‌کند. او حتی می‌خواست تهدیداتش را در مصاحبه‌ای عملی کند.

با این اظهارات می‌توان نتیجه گرفت، انجام قتل از سوی نجفی ارتباط مستقیمی با تصمیم همسرش برای مصاحبه و افشای آنچه که نجفی از آن هراسان بوده داشته است. چه بسا اگر نجفی همچنان همسرش را امین و رازنگهدار اسرارش می‌دید و از عدم افشای اسرارش مطمئن بود، دست به اسلحه نمی‌برد و به زندگی میترا خاتمه نمی‌داد.

اکنون این سوال مطرح است که وقتی میترا استاد یک روز قبل قرار مصاحبه می‌گذارد، نجفی چگونه و از کجا از زمان این قرار مطلع می‌شود و برای جلوگیری از این مصاحبه دست به قتل می‌زند. قراری که فقط مقتوله، خبرنگار و مسئولان پایگاه خبری مذکور از آن مطلع بودند، این موضوع چگونه به گوش نجفی رسیده است؟

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

روایت دیدار خبرنگار العالم با سردار شهید سلیمانی در سیل فروردین ماه

حواشی تازه پرونده قتل همسر دوم شهردار سابق

خودکشی فردی که به ۵۵ سال زندان محکوم شد+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha