اظهارات رئیس رئال مادرید در خصوص نقل و انتقالات تابستانی

 اظهارات رئیس رئال مادرید در خصوص نقل و انتقالات تابستانی

به گزارش سراج24، فلورنتینو پرز (رئیس باشگاه رئال مادرید اسپانیا) طی مصاحبه با رسانه اسپانیایی زبان اونداسرو در مورد شایعات موجود به خصوص درمورد خروج کاپیتان تیمش از جمع کهکشانی‌ها و البته خرید‌های تابستانی تیمش صحبت هایی را بیان کرد.

وی ابتدا درباره ترک سرخیوراموس کاپیتان متعصب تیمش از جمع کهکشانی‌ها گفت: با او فقط درباره پیشنهاد نجومی که از چین برایش آمده بود صحبت کردم و به او گفتم که حضورش درهرکشوری به جز اسپانیا غیرممکن است و به هیچ عنوان اجازه خروج وی را در تیم نمی دهم.

پرز درباره شایعاتی مبنی بر حضور امباپه و نیمار ۲ ستاره تیم فوتبال پاریسن ژرمن فرانسه در جمع فصل آینده کهکشانی‌ها گفت: اگر بخواهیم بازیکنی از این تیم به خدمت بگیریم باید با مدیرانش مذاکره کنیم و فعلا تمایلی برای صحبت با سران این باشگاه نداریم.

رئیس باشگاه رئال مادرید در ادامه درباره حضور ادن هازارد گفت: او بازی مهمی در فینال لیگ اروپا دارد و فعلا صحبت کردن در این مورد اشتباه است، اما احساس میکنم که میتوانم او را به تیم بیاورم، زیرا مدت‌ها است که او را تحت نظر داریم.

وی همچنین درباره خروج گرت بیل از جمع لوس بلانکوس تاکید کرد: اینکه بیل فصل بعد از تیم جدا می شود دروغی است که خبرنگاران و رسانه‌ها به وجود آوردند و از طرفی هنوز پیشنهادی از طرف باشگاه‌های دیگر برای خرید او به دستمان نرسیده است. تمامی تلاشم را خواهم کرد تا بهترین بازیکن‌های دنیا را به مادرید بیاورم و تیمی رویایی بسازم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha