نیرو‌های مسلح باید امنیت را در سراسر کشور نهادینه کنند

نیرو‌های مسلح باید امنیت را در سراسر کشور نهادینه کنند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، در خصوص بیانات مقام معظم رهبری در مورد گام دوم ملت ایران اظهار کرد: بیانیه گام دوم نقشه راه خدمت به انقلاب و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه بیانیه گام دوم نقشه راه مدیریت راهبردی در چهل سال دوم انقلاب اسلامی و چراغ راه است، یادآور شد: بیانیه گام دوم مسیر حرکت را نشان داده و راه را روشن می‌کند.
حجت الاسلام والمسلمین محمدحسنی افزود: برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، هیات‌های اندیشه ورزی سازمان عقیدتی ارتش همچون مراکز تحقیقات و پژوهش‌های راهبردی ارتش وارد کار شدند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش درباره شعار سال مقام معظم رهبری تصریح کرد: در بحث رونق تولید اقتصادی، نقش نیرو‌های مسلح رونق تولید امنیت است و باید بستر رونق تولید را ایجاد کنیم.
وی ادامه داد: نیرو‌های مسلح باید امنیت را در سراسر کشور نهادینه کنند تا فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان بتوانند با خاطر جمع به تولید ملی و افزایش آن بپردازند.
حجت الاسلام محمد حسنی افزود: باید از کارآفرینان حمایت کنیم و با توجه به بارش‌های خوب امسال و فراهم بودن زمینه‌های مناسب در کشور، شرایط برای رونق تولید در زمینه کشاورزی فراهم است و باید از این ظرفیت استفاده شود.
وی در پایان گفت: اگر تولید کنندگان کالا‌های تولیدی را کیفی سازی کنند، مردم به خرید کالای ایرانی ترغیب شده و یک گام بلندی در زمینه رونق تولید برداشته می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

امنیت پایداری را در مرزهای جنوب‌شرق شاهدیم/ اشراف "اطلاعاتی و عملیاتی" مطلوبی بر مرزهایمان داریم

نشانه‌های افول آمریکا آشکار شده است

پورخاقان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha