عذرخواهی نویسنده مشهور از ناتالی پورتمن

عذرخواهی نویسنده مشهور از ناتالی پورتمن

به گزارش سراج24، به نقل از ورایتی، ریچارد ملویل هال نویسنده و موسیقیدان آمریکایی که با نام موبی شناخته می‌شود، به خاطر مطالبی که راجع به ناتالی پورتمن، بازیگر نامزد اسکار، در کتاب اخیرش به نام «و سپس از هم گسست» نوشته بود، عذر خواهی کرد. 

او در این کتاب ادعا کرده بود زمانی که پورتمن ۲۰ سال داشته با وی دوست بوده است. ادعایی که پیش از این ناتالی پورتمن آن را تکذیب کرده بود.

این نویسنده در صفحه شخصی خود با انتشار تصویری نوشت: روز‌ها که گذشت فهمیدم، انتقاد‌هایی که به من در خصوص صحبت هایم در مورد ناتالی پورتمن شد، بسیار ارزشمند است و نباید بدون مطلع کردن پورتمن از نامش در کتاب استفاده می‌کردم.» او همچنین در این تصویر نوشت: «از طرف موبی: معذرت می خواهم»

ناتالی پورتمن اما به این موضوع واکنش جدی نشان داده و می‌گوید: بسیار تعجب می‌کنم که او آشنایی کوتاه مدت ما را اینگونه توصیف می‌کند. یادم می‌آید وقتی از دبیرستان فارغ التحصیل شدم او یک مرد میانسال بود. او با استفاده از این موضوع قصد دارد فروش کتابش را افزایش دهد. ادعا‌های وی کاملاً بی اساس است. من تنها برای مدتی طرفدار وی بودم و در یکی از برنامه‌های تلویزیونی وی شرکت کردم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آیا نویسنده‌ سعادتی دارد که نوشته‌اش را نهمین زاده حسین(ع) بپذیرد

برگزاری دوره آموزشی لهجه عراقی

نویسنده زن ایرانی صدای زنان سوری را به گوش مردم رساند

0 نظر

ارسال نظر

capcha